Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok, ha látnáto...

Ti mit gondolnátok, ha látnátok egy lányt a buszon, aki könyvet olvas és sírdogál?

Figyelt kérdés

Ma tömött helyijáratos buszon utaztam és előkaptam a könyvet, aminek épp a végére értem. És bizony a fájdalom, hogy ilyen hamar véget ért ez a lebilincselő olvasmány és a meghatódottság egyvelege sírásra fakasztott. Nem tehetek róla, mélyen érző ember vagyok szerencsére.


Csak pusztán kíváncsiságból kérdezem, hogy mit gondolnátok, ha ilyet látnátok? Nagyon sokan voltak a buszon és rendesen megnéztek maguknak.


22/L



2014. febr. 27. 21:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Nem gondolnék semmit, mit kéne gondolnom?
2014. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, de arra biztos nem gondolnék hogy a könyv miatt.

Az hogy mélyen érző ember vagy, nem biztos hogy szerencsés dolog. (szerintem)

2014. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

Én azt, hogy egy mélyen érző emberől van szó, aki beleélte magát a könyvbe és elsírta magát. És boldog lennék, hogy a mai érzéketlen, elgépiesedett, önző és mindent agyonracionalizáló világunkban még láthatok ilyen embert, és egyben sajnálnám is őt, ha látnám, hogy szégyenkezik - pedig nincs miért.


Légy rá büszke, hogy EMBER vagy. :)

2014. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Akkor jó. :)


Én szeretem, hogy mélyen érző vagyok. Több boldogságot ad, mint szenvedést.

2014. febr. 27. 21:43
 5/22 gábor1992 válasza:
100%
Én arra gondolnék hogy szomorú a történet amit olvas.
2014. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Én nem csodálkozok azon, hogy sokan megnéztek.

Kicsit furcsa, hogy egy könyvet olvasva valaki ilyen heves érzelmi reakciókban törjön ki. Bár szerintem majdnem midnenkinél el lehetne ezt érni, ha bizonyos, számára nagyon megható vagy fájdalmas dolgot olvastatunk vele, csak akkor is ritka. Főleg, hogy egy emberekkel teletömött közterületen.

2014. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
Eszembe jutna az a lány osztálytársam, aki szünetben mindig olvasott, mert nem szólt hozzá senki.
2014. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szimpatikus lenne!

Én meg elsírom magam egy Chopin darab hallgatása közben a buszon, pedig fiú vagyok... Én is nagyon érzékeny ember vagyok. Így sokkal színesebb az életem. Még a -lelki- fájdalom is lehet gyönyörű.

2014. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Már annak örülnék, hogy valakit egyáltalán olvasni látok, papíralapú olvasmánnyal a kezében!
2014. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Azt hinném, hogy nem a könyv miatt sír.

De ha tudnám, hogy a könyv miatt csak mosolyognék, amitől ő is mosolyra fakadna valószínűleg.

2014. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!