Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondolnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondolnátok, ha egy (viszonylag) csinos lányt látnátok a parkban tanulni így nyáron?

Figyelt kérdés

Nagyon gáz lenne? Kedvem szottyant tanulni jövő tanévre, de itthon unalmas lenne, elmennék inkább a parkba, ott jó a levegő. :) Sok ember szokott ott lenni, gáz lenne, ha egyedül tanulgatnék ott? :D Főleg így nyáron.... xD

Ja és nem nézek ki strébernek, szerintem csinoska vagyok, és kitűnő tanuló sem vagyok, inkább 3-as 4-eseim vannak.

17L


2013. júl. 22. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor tanulsz, én bolondnak néznélek :DD
2013. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Szerintem ez tök jó. Mondjuk nem mernélek leszólítani, mert hát gondolnám, nem örülsz neki, ha zavarnak tanulás közben.
2013. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Max odamennének hozzád a fiúk hogy miért tanulsz? Mire tanulsz? Stb...
2013. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ezt te se gondoltad komolyan, nem tanulni mennél a parkba.

én rutinosabb lennék, akkor már vinnám a kámaszútrát a helyedben, kölcsön adjam?

2013. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*vinném
2013. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Kérlek mutass egy képet magadról, és ha véletlenül összefutunk, akkor majd elmondom személyesen, hogy mit gondolnék :P

2013. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én szívesen ismerkednék is... xD Csak gondoltam, jó lenne valami hasznosat is csinálni a nyáron, és ilyenkor még egy parányi kedvem is van hozzá. :D
2013. júl. 22. 21:29
 8/15 ájszíjú ***** válasza:
100%
èn azt h biztos pótvizsgára tanulsz
2013. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lázat mérjél sürgősen :D Én tuti oda mennék hozzád, és kikérdeznélek :DD
2013. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
szia! 14 éves vagyok, egész nyáron nyelveket tanulok (4et) és szerintem nem gáz ha tanulsz:) legalább biztosan tudják rólad, hogy nem vagy üresfejű plázacica:D
2013. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!