Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha zaklat egy pasi?

Katka1111 kérdése:

Mit tegyek, ha zaklat egy pasi?

Figyelt kérdés
Fiatal nő vagyok. Kb. két hete rámköszönt egy ismeretlen pasi, nem reagáltam. Azóta rendszeresen próbál kellemetlen helyzetbe hozni valahányszor meglát.

2014. febr. 28. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki "Ha nem akarsz kellemetlen helyzetbe kerülni, egy kedves ismerősöm által, aki már tud erről az egészről, akkor légyszíves hagyj békén"
2014. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mégis hol köszön rád, pl. társasházban már köszönnek egymásnak a lakók, falul meg mindenki mindenkinek, Ausztriában meg kisvárosban a buszon is.
2014. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem társasházban és nem falun, hanem az utcán egy kisvárosban, de végülis ez lényegtelen. Nem ismerem és soha életemben azelőtt nem is láttam, több férfi társaságában volt, akik előtt elhaladtam.

Szerintem egyszerűen bántja az önérzetét, amúgy, ha jó kedvemben vagyok lehet vissza is köszönök, de aznap elvoltam a saját gondolataimmal.

Ez az egész számomra nagyon kellemetlen, próbálok higgadt maradni és egyszerűen nem reagálni, de akkor is bosszant.

2014. febr. 28. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy akar kellemetlen helyzetbe hozni?

Írd le, mert így nehéz tanácsot adni :)

2014. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez miért zaklatás? :D

Ezerszer előfordult már, hogy idegenek rám köszöntek vagy leszólítottak :)

2014. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ezt érdemes a lelkedre venni. Pl. építőmunkások sokszor egymást túllicitálva köszönnek, szólnak oda (néha bunkón is) a jobb nőknek, a társaik töketlennek tartják azt a társukat, aki ebből kimarad.
2014. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oltsd le nyugodtan a francba. Én is azt szoktam :)
2014. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!