Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet csak úgy megismerke...

Hogy lehet csak úgy megismerkedni vadidegen emberekkel?

Figyelt kérdés

A minap a buszon láttam hogy az épp felszállt utas megkérdezte a sofőrt egy adott csatlakozásról, majd elmondta neki hogy miért akarta ezt tudni meg hogy miért megy oda, aztán bemutatkozott és szóba elegyedtek egymással. Majd addig beszélgettek amíg le nem szállt.


Sose értettem hogy képesek egyesek egy ismeretlennel így szóba állni és kommunikálni vele. Én ilyenre nem lennék képes.


Ti hogy látjátok ezt a dolgot?


2014. márc. 1. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak közvetlen emberek mint ahogy én is, attól mert bemutatkozok és akár személyeskedés is lehet a dologból még nem fognak másnapra az árokban találni egy terményes zsákban.

Sok fiatal lánnyal beszéltem már aki szimpatikus volt, öregemberhez is akadt szerencsém kórházban, tehát ismerkedni beszélgetni kell mert társas lény igényli a törődést.

21F

2014. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Értelmes emberekkel simán szóba lehet elegyedni, és hogy mennyire értelmes, az a második mondat után látszik. Van az beszűkült világképű buta embertipus (BP-n, városban, tanyán egyaránt) aki leéli az életét a lakás-munkahely-kocsma Bermuda-háromszögben, na az ilyentől menekülni kell :)
2014. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, ha a másik fél nem kíváncsi rád. Ehhez, mint sok mindenhez 2 ember kell.
2014. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

aki vevő rá, azzal könnyen szóba lehet elegyedni. én pl. szívesen beszélgetek bárkivel, feltéve ha értelmes témát dob fel.


persze nem komoly barátság céljából teszem ezt, inkább csak az időt ütöm el vele, kicsit belelátok más emberek sorsába, életébe.

2014. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szívesen ismerkedek emberekkel, de azok az őrületbe tudnak kergetni, akik pl. egy buszmegállóban rám zúdítják a random szóf*sásukat. Egy normális, nem egyoldalú beszélgetés sokszor jólesik,akár egy idegennel is. Gondolj bele, minden ismerősöd egyszer idegen volt, mégis szóba álltál vele. Persze egy random embernek az utcán nem mondok bizalmas infókat, csakha már jobban megismertem.
2014. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!