Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikent segit a nane a bantalma...

Mikent segit a nane a bantalmazott nökön?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 21:17
 1/3 A kérdező kommentje:

A kérdést azért tedtem fel mert a pàrom terrorizàl van ķét gyermek de senkim sincs..bizalommal fordulhatok hozzàjuk? Akkor segitenek ha mindenhol elledtem àztatva hogy rossz anya vagyok stb

Sajnos ezt csinàlja és belém beszéli hogy semmire nem vagyok jó nélküle semmire sem mennék

Tipikus persze nem is vàrok màr màst el töle..

Megszeretnem védeni magam de egyedúl nem megy

2014. márc. 1. 21:26
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos (vagy szerencsére) nem tudok róluk sokat, fórumokon nézz utána, mik a tapasztalatok, illetve amit mindenképp ajánlanék, hogy hívd fel őket, hogy ez a probémád, tudnak-e, és ha igen, miként tudnak segíteni. Lehet, hogy személyesen kell majd érdeklődni a több infóért, de egy telefont mindenképp megér.

Kitartást!!! :)

2014. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sehogy, maximum felveszi a traumatizált nőt segítőnek, olyanokat akik még nincsenek túl a dolgokon
2017. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!