Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak terveid?

Vannak terveid?

Figyelt kérdés
Vagy csak úgy élsz a világban, lézengsz? Mitől vagy elégedett, esetleg boldog? Tudod egyáltalán? Teszed a dolgod, hajtod a mókuskereket, ezt akartad? Mi az értelme az életednek? Mi végre vagy? Tudod ezekre a kérdésekre a választ, őszintén, vagy rávágod a szlogeneket? Megtaláltad a helyed?
2014. márc. 2. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ember tervez, Isten perverz.
2014. márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak, igen és kitartok mellettük.
2014. márc. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Céltudatos,határozott vagyok, megkomolyodtam az utóbbi években,de a kamaszkorban lézengtem,és tojtam bele mindenbe. Annak most meg is van az eredménye,bár próbálom a rosszból kihozni a legtöbbet és legjobbat. Ez egyenlőre sikerül is,és nem hinném,hogy a hibáimból tanulva komolyodtam meg,és lettem céltudatos,igazából ez nálunk genetika kérdése,sok a komoly,céltudatos ,és határozott egyén a családban,így huszonévesként egyre jobban kezdek hasonlítani édesanyám családjára. Sokáig lusta voltam,de mára nem tudok úgy napot elképzelni,hogy ne töltsem ki minden percemet valamivel. Szóval ezáltal többet tanulok,és építem az életem.A cél,ami felé haladok,az nekem elég sok örömöt okoz,hogy igen csinálom,és egyszer majd eljutok a célba. És ez úgymond eléggé éltet.
2014. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah és 20/F. :)
2014. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Katona leszek.16/L
2014. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak es a megvalositasuk sincs mar tul messze.
2014. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ironikus módon az önmegvalósítás pont a mókuskeréken való áttörés után jön csak. hidd el, nagyon sok zombi választaná a jobb életet, de máshová vitte a sors. aki azt mondja, neked, hogy mindent csak akarni kell meg bevonzani, az hazudik. semmit sem adnak ingyen, és vannak korlátok.
2014. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!