Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket fogsz főzni a jövő...

Miket fogsz főzni a jövő héten? Milyen terveid vannak?

Figyelt kérdés

én amiket mindenképpen szeretnék a jövő héten az: karfiol leves, gulyásleves, húsleves (ne nevessetek ki, meghalok leves nélkül, mindegyikből lesz két napig).

aztán rántott hús, lapcsánka, meg talán még valami halat is szeretnék.


2012. aug. 26. 18:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én is kétnapra szoktam főzni:

- a gulyáslevesen én is gondolkodom

- lecsó is lesz

- krumplis lángost akarok

- valami tökféléből ütök össze valami rakottast (krumplit, főtt tojást, tökfélét, virslit vagy kolbászt összerakok tejföllel, reszelt sajttal, be a sütőbe)


Ilyen melegben sok husi nem kell, inkább a zöldféléket kívánom.

2012. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

oh jó hogy mondod, lángost én is szeretnék :)

meg a valami rakottas sem rossz ötlet :)

2012. aug. 26. 18:19
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Holnap rántott leves és rántott cukkini köret nélkül, holnapután aranygaluska krumplilevessel, szerdán mediterrán módon pácolt hús serpenyőben kisütve, csütörtökön házi tortillatekercs, pénteken rakott krumpli valamilyen levessel, szombaton csirkeaprólék leves marhapörkölttel, vasárnap pedig az előző napi leves fehérboros csirkemellel. Legalábbis ez a terv, aztán majd elválik :) Vacsorára valami gyors (melegszendvics, tojás, gyümölcsök, palacsinta, gofri, hasonlók), vagy előző napi-aznapi ebédmaradék. Vasárnapra tervezek francia melegszendvicset is, jönnek ebédre a testvéremék, ilyenkor estig maradnak, és együtt is vacsorázunk.
2012. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

spenótfőzelék, tükörtojással

rakottkel

fejtettbableves , palacsinta

tejfölös krumplifőzelék fasírttal

Sülthal (reményeink szerint frissen fogott)

a hét végét még nem tudom, majd kialakul a családi kupaktanácskor:)

2012. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Holnapra fitness-salata lesz. Ez az egy a biztos. (Mivel elötte nap kell összeallitani es erni hagyni, mar kesz van.) Lehet, hogy csinalok meg tesztalevest is.

Kedd: Zöldsegleves es lecso. Mivel nem mindenkinek jo paradicsomallergia miatt, neki sajtos vagy makos teszta.

Szerda: Zöldsegleves, egy fel cukkiniböl valami (aminek fele a salatahoz kellett). Valoszinüleg pörkölt, csak meg receptet kell keresnem a neten :)),

hozza teszta, uborkasalata. Ha nem talalok, rakott cukkini, csak ezt epp egy hete csinaltam. (Rizzsel, daralt hussal, tejfeles öntettelretegezve.)

Csütörtök: lefagyasztva van mult hetröl szalonnaba csavart csirkehuskockas-zöldseges hus, melle uborkasalata es rizs vagy sült krumpli.

Regen volt palacsinta, rakott krumpli (sok tojast is kaptam), burgonyas-kolbaszos egytal. Valamelyik penteken. Elötte leves.

Szombaton születesnapra vagyunk hivatalosak, bar csak kesö delutan, de többfogasos etkezessel, igy elötte talan pizzat rendelünk. Paradicsomra alternativakent sonkas salatat csinalok, hozza rendelünk 1, a pizzatesztabol keszült kiflit.

2012. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

holnap rendelek,mert ma értünk haza nyaralásból még nem tudtam bevásárolni.

Keddre és szerdára én is gulyáslevest csinálok (te mit csinálsz mellé,kéne ötlet?),aztán csütörtök-péntek sóbasült csirkét dán krumplisalátával.

Szombat-vasárnap még nem tudom:)

2012. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Második vagyok.

A gulyás elég laktató, mellé elég palacsinta, császármorzsa, fánk, házi kakaós csiga vagy lekváros bukta (nagyon jó, hogy eszembe jutott, holnap sütök kakaós csigát :)), császármorzsa, mákos guba, vagy saláta.

2012. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

igen én is így vagyok,hogy laktató,de mikor utoljára csináltam még volt normális sütőm,mostaniban nem lehet sütni sütiket:) Pl pogácsát se,vagy amiket írtál sajna. Palacsinta most nem jó,eltört a palacsintasütőm.

Lehet veszek cukiba sütit akkor,de ott olyan drága..

mindegy:)

2012. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csinálj császármorzsát vagy amerikai palacsintát, ahhoz nem kell palacsintasütő, elég egy vastagabb falú serpenyő. Olcsóbban megúszod :)
2012. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Krumplis lángoshoz nem kell sütő, de a gulyás után jó lesz akármilyen száraztésztát kifőzöl túróval+tejföllel, vagy sajtos tésztának megcsinálod, stb.
2012. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!