Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megkérdezek egy ilyen...

Ha megkérdezek egy ilyen kérdést valakitől akivel éppen ismerkedek vagy haverkodok, az baj? Mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés

Azt, hogy ha belékötnének vissza szólna-e, bárkinek vissza merne-e szólni, vagy mit csinálna akkor.

Ennek a kérdésemnek milyen hatása lehet a másik emberre?


2014. márc. 2. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez elég kellemetlen kérdés, a legtöbb emberben ellenszenvet ébresztene irántad, nem egy okos dolog ilyet kérdezni az ismerkedési fázisban.
2014. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én meg azt gondolom igen is meglehet kérdezni az illetőtől, tőlem is megkérdezték már mert izmos vagyok, aki megy vékony 50-60kg-os alkat az nyilván azt mondja majd hogy nem keresi a bajt.

21F

2014. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint nem zavarna ha ezt nyíltan megkérdezné valaki. De lehet mások rossz néven vennék vagy talán épp azt szűrnék le belőle hogy éppen te kötekedsz vele egy ilyen kérdéssel. Embere válogatja. #2-es, az hogy valaki 50-60 kg-os alkat az nem jelenti feltétlen hogy egy kis csicska akibe bárki belerúghat.
2014. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az, hogy valaki izmos, nem jelenti azt is, hogy érzelmileg is erős és képes legyen visszaszólni! Viszont van, aki ilyen kis vékony és mégis mindenkinek beszól, mert menőnek érzi magát! Személyiségfüggő dolog ez.
2014. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!