Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon ki tartozik...

Magyarországon ki tartozik bele a felső tízezerbe?

Figyelt kérdés
Mekkora havi jövedelem kell hozzá?

2014. márc. 2. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Felsővezetők és közeli családtagjaik -> Hírességek -> Vállalkozók.

Kb 1-1.5millió

2014. márc. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
én úgy tapasztalom, hogy rajtunk kivül mindenki. Ilyen válságot kivánok mindenkinek! : ) Inkább alsó 10.000 ről kellene beszélnünk, mert én azt tapasztalom, hogy mindenki qva jól él és emellett azért spoánkodik. Hol és mikor láttál full magabiztos 20 éves csajokat VOLVO-val, BMW-vel furikázni? Mert itthon, a mi városunkban már ciki, ha buszozol. Rengeteg a gazdag ember, én ezt tapasztalom...
2014. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
BMW,Volvo,Audi áll a panel előtt,viszont kajára már nincs pénz. Ez a valóság.
2014. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
A FIDESZ-KNDP tagjai és családtagjaik, valamint szoros baráti körük (bratyi).
2014. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az első válaszoló jól körülírta, de valóságban az általa megnevezett összegnek kb pont a duplája, egy nettó 2-3 millió forintos családi jövedelem legalább kell, ha 2014-ben a szó szerinti értelemben vett felső tízezerhez akar tartozni valaki. 1 millió az olyan top 30-50 ezer környékére elég.
2014. márc. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!