Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon olyan fogorvost találni, aki 50ezer forint alatt (persze csak a felső állcsontomra) megcsinálja a fogszabályzást?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és mindegy hogy milyen a fogszabályzó.

Ja, és persze a teljes árat kérem, amibe már benne vannak a húzások, a felrakás meg a levétel is, és ha szükséges a csere.

(ha fontos a válaszhoz, a két metszőfogam közti rést szeretném összehúzatni)


2010. júl. 6. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan drága ez a fogszabályzás sajnos. :(
2010. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor felrakattam volt olyan kedvezmény, hogy 18év alatt a TB állja! Legalábbis nekem a felső így lett feltéve, az alsó pedig mivel már 18felett voltam teljes áron ment!
2010. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De csak akkor állja a TB, ha valami nagy gubanc van a szádban. Ha "csak" esztétikai a dolog akkor nem állja.
2010. júl. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig nálam esztétikai volt! Bár ha ferdék a fogak bele lehet magyarázni, hogy ez a későbbiekben milyen károkat okozhat....

második voltam

2010. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!