Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakit elrabolnak, mi az...

Ha valakit elrabolnak, mi az a viselkedési forma, amivel a legjobb lehet a végkimenetel?

Figyelt kérdés
Engedelmesség, vagy tartós ellenállás?

2014. márc. 3. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tartós ellenállással hova jutsz szerinted, ha a második kapálózásnál kapsz egyet a fejedbe, amitől eszméletedet veszíted ?


Nyilván a tettetett engedelmesség a legjobb mindaddig, amíg nem találsz egy lehetséges kiutat - viszont ezt nagyon figyelmesen és ravaszul kell megválasztani, különben nagyon csúf vége lehet.

2014. márc. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól is függ, miért raboltak el.
2014. márc. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Bakker, félreolvastam az első válaszoló nevét, mondom milyen stílusus, hogy TEK-1 válaszol egy ilyen kérdésre :DD
2014. márc. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
#3: Én is félreolvastam :D
2014. márc. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a látszólagos együttműködést választanám.
2014. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Fingani egy oltári büdöset.
2015. máj. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
hát amikor elkapnak sikítani meg ordibálni kell lehetőleg minél hangosabban és feltűnőbben,kapálózni, nem engedelmeskedni. amikor már bent vagy az autóban,vagy már tudod hogy nem tudsz megmenekülni olyan gyorsan, akkor működj együtt vele. ha rád tesznek egy zsákot vagy eltakarják az arcod vagy bilincsben van a kezed akkor hagyd úgy, ne is kérd hogy vegyék le. ez ÉLETBIZTOSÍTÁS! ugyanis ha meglátod az arcukat akkor már csak azért is megölnek mert tudnál személyleírást adni az rablókról, a helyszínről, hogy miket műveltek veled. ha leszólítanak az utcán - néha jobb ha bunkók vagyunk - nem állunk meg autóknak ha nem is tudják az utat, vessenek magukra. így jártak... semmiképpen ne álljunk meg senkinek és vigyázzunk magunkra!!
2015. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
utolsó vagyok: ezek után meg minél furfangosabban,bátrabban,gyorsan menekülni legfőképp civil emberekhez futni, olyan helyekre ahol sokan vannak. És megmenekülsz
2015. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!