Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hozzátok is odajönnek punkok,...

Hozzátok is odajönnek punkok, hogy pénzt kérjenek vagy esetleg cigit? Milyen szövegeket mondanak? Van amikor csak azért adok nekik, mert kreatívan fogalmaznak.

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

jönnek

sosem jegyzem meg

nem dohányzom, nem szoktam pénzt adni

mondhat bármit, hülye leszek a nyílt utcán elővenni a pénztárcámat...

2014. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak cigányok szoktak. Egyszer a Rocktogon előtt egy totál kész srác odajött cigit kéregetni, de ő nem punk volt

Idézem: "Adnátok egy szál cigit egy fasza metálos gyereknek? Na, látom ti is rockerek vagytok, adjatok már. Na basszus, ti már dohányoztok?! Fogadjunk még nem is basztatok. Basztok már?"

2014. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor tavaly nyáron pesten voltam a barátaimmal a körúton vannak ilyen kiülős helyek és egyik éjszaka odajött valóban két punk, kicsit be voltak már szeszelve és a következőket mondták:


- Sziasztok, be vagyunk b...va és kéne még pénz piára. Cigiztek? Én igen, (ekkor felém fordult) szöszi, van egy cigid? Amúgy tök jók a melleid, de van egy cigid. Erre nevetve mondom, hogy nem dohányzom. Erre ő: Nembaj, tudsz pénzt adni piára, még csak éjfél van, nem vagyunk még teljesen részegek.

Annyira abszurd volt a helyzet, nagyot nevettünk rajtuk és összedobtunk nekik 500 Ft-t. Annyira örültek, hogy egy egész olcsóbb üveg borra valót kaptak. Helyesek voltak.

2014. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dragonkalo ***** válasza:
Utolsó te jófej vagy:DD
2014. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3.-as vok, köszi szépen :)
2014. márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szoktak, általában jókat dumálunk mert én is autentikus punk zenét hallgatok, csak nagyon nem látszik rajtam, így mindig halálosan meglepődnek. Volt olyan is, hogy szépen ott maradtam velük inni. Amúgy a legáltalánosabb, hogy kannásborra kell nekik. De a kedvencem, mikor az egyik kért cigit, mondtam, hogy csak mentolos van(nem azt szívok, csak pont szedtem valahonnan és én is el akartam passzolni), erre a csávó elhúzta a száját, hogy fúj, az nem kell.
2014. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!