Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, és szövegeket...

Rencsi24 kérdése:

15 éves vagyok, és szövegeket írok, dal szövegeket, rappszövegeket, rappelek is. Valakinek van studiója?

Figyelt kérdés
és szerintem jól. Szeretnék kitőrni. Szeretném sokra vinni. Ez az álmom. Sajnos, nincsen jó hangfelvevőm, csak egy esélykérek hogy kiprobálhassam magam! Van egy barátom, akivel eggyüt írunk, rappelünk, de messze lakik, és így nem nagyon tudunk mit kezedeni. Nagyon jól rappel ő is. Anyum nem hisz bennem, szeretném neki megmutatni, és mindenkinek hogy igen is tudok. Ha kell skypon rappelek, de a körülmények nem nagyon jók:S szegény családból származom, és így nagyon jó rappszövegek is születnek. SEGÍTSETEK! Csak egy stodió kéne. Van vkinek ilyen?
2013. jún. 10. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelentkezz a megasztárba. Vagy befutsz vagy egy jót mulatunk, mindenképp hasznos lesz.
2013. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
"szeretném neki megmutatni, és mindenkinek hogy igen is tudok.". Ne azért írj szövegeket hogy megmutasd hogy te milyen király rapper vagy. Épp az a lényege hogy önmagadat adod és azért írsz egy szöveget hogy megoszd a gondolatod másokkal.
2013. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

még jó, hogy rappelés közben nem jönnek át a helyesírási hibák :)

tényleg nem tudsz mást csinálni, mint amit az első is írt

2013. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha zene nincs, akkor legfeljebb egy rapszerető gépzenész ürge kell egy combosabb géppel meg némi rutinnal. Amikor kész a repertoár, és be is van gyakorolva, akkor két óra egy album a stúdióban. Minden nagyobb városban találsz stúdiót, ha más nem, megkérdezed a helyi hangszerboltban. A legolcsóbb is jó, és az rossz esetben 2500/óra, átlagos esetben szintén rapper, és felajánl egy termékeny fúziót.


Csináld és kész. Amikor sürgető lesz keresni egy stúdiót, akkor szinte magától értetődő, hogy utánamész. Csak szöveg és zene legyen, na meg fellépések.

2013. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kis városban élek. Egy faluban. Egyedül nem tudok semmit sem csinálni,próbáltam de mindig közbe jött valami,vagy megakadályoztak, eltapostak. És igen megszeretném mutatni.Nem csak azért írok,szövegeket hogy "megmutassam" hanem azért mert ez az életem,vágjátok? És bocsánatot kérek ha nem írok/írtam helyesen. Ami velem történt,azt mind papírra vetem,mindig ha iskolában vagyok,csak a rímelés jön,és írom.Soha nem fogom feladni. Fogalmam sincs,hogy mit csináljak,lehet hogy nincs itt az ideje,hogy rappeljek...de kiakarok törni,a rap,és a szövegírás éltet. Nem nagyon áll mellettem anyum, amikor megmutattam neki az egyik szövegem a válasza az volt rá hogy; "ezt nem te írtad" Megígérem hogy még hallani fogtok felőlem, ilyen néven; Reiner :)) köszönöm a válaszotokat!!
2013. jún. 11. 14:27
 6/6 anonim válasza:
Tesó én ugyanúgy vagyok vele ahogy te is csak anyi különbségel hogy bennem hisz anyu meg az egész családom és támogatnak is énis haveral írom a szövegeket vagy uncsimal és énis ki akkarok tőrni kb 6 éves voltam mikor meghalottam uncsimal a eminem berzerk dalt és egyből vágtam mi aza rap azóta meg már 14 vagyok 1 éve írok rappet és alakulnak a szövegek én felőlem majd csabe néven halhatsz uncsimat pedig T.F.J drukolunk neked! Na písz
2019. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!