Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy sok idos...

Miert van az, hogy sok idos neni lilara, kekre vagy epp rozsaszinre festeti a hajat?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de kiborít...
2014. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
ez igaz, de szerintem szőkíteni akarják hidrogénnel, de valamitől színes lesz a hajuk. de szerintem nagyon menők... és még ők pletykálnak a metrón, meg villamoson, hogy ezek a mai fiatalok már milyen extrémek. de ettől függetlenül tényleg nagyon jó hajszíneik vannak
2014. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"valamitől színes lesz a hajuk" bárcsak így menne :D

Egyébként én se értem.

2014. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
én is pont ma láttam egy rózsaszin melíros hajú nőt, alap hajszín szőke volt. egyszerűen nem tudtam levenni a szemem róla. az is elég kiborító mikor kirúzsozzák magukat és túl megy a kontúron hogy vastagabbnak tűnjön :D
2014. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hamvasító :D
2014. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Igen pontosan: hamvasítónak nevezik azt. Még a 70-80-as években használták, kijön 1-2 mosás után és nem roncsolja annyira a hajat. De ez a hamvasítás azt hiszem, hogy dauerrel is jár együtt, igaz? :P
2014. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bia678 válasza:
31%
Lehet, hogy nem tudják elfogadni, hogy már nem annyira fiatalok, mint egykor voltak és így próbálják fiatalosabbnak érezni magukat. Hát, szerintem ez egy kicsit szánalmas.., de, ha nekik úgy jó.. :)
2014. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem direkt csinálják, valamilyen vegyszer reagál így, de nem tudom a pontos kémiai hátterét.
2014. márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem direkt csinálják, a hamvasítótól van. Erre akkor jöttem rá, amikor pár éve a hajam egy részét hófehérre festettem. Ahhoz, hogy szép fehér maradjon a haj, hamvasító sampont/folyadékot kell használni; ezt a fajta sampont viszont eredetileg ősz hajra tervezték, ezért is vannak a flakonon idős emberek. Ha eltalálja az ember, mennyit és mennyi ideig hagyjon a haján, akkor tényleg szép, hamvasfehér lesz az eredmény, ha viszont túl sokáig, akkor bizony lilás lesz, vagy épp teljesen lila. Sajna én is jártam úgy, hogy fehér helyett lila volt a hajam, de szerencsére pár mosás után eltűnik. :)
2014. márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Nem tudom, hogy más idős néniknél miért van, de a mamám barátnőjének azért lett lila a haja, mert otthon hagyta a szemüvegét, mikor elment hajfestéket venni és mellényúlt...:D

Szóval gondolom sok esetben a véletlen játszik közre.

2014. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!