Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy barátom adta meg egy...

Ha egy barátom adta meg egy barátjának (akit én egyáltalán nem ismerek) a telefonszámát egy "üzleti ügyben", akkor letegezhetem vagy magázódjak inkább?

Figyelt kérdés

24 vagyok, akit fel kéne hívnom ő is. Tulajdonképpen egy szolgáltatásról van szó, amiben tudna nekem segíteni. Segítséget kérnék tőle. Magánfogorvos az illető és SOS-ben kéne hozzá mennem, még ma. Azért is mondta a barátom hogy hívjam fel az illetőt és hivatkozzak nyugodtan rá, fogadni fog.


Elég komoly figura az illető (ilyen fiatalon menő budai rendelő, asszisztensek, magas árak) ezért nem tudom hogy le merjem e tegezni ha már egy jóbarátja adta meg a számát.



2014. márc. 6. 10:41
 1/2 anonim válasza:
Én magáznám.
2014. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magázva beszélj, és majd a másik fogja megadni a folytatást, hogy tegezésbe váltotok, vagy marad a magázás.
2014. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!