Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? , ha régebben...

Mit csináljak? , ha régebben sokkal szebb alakom volt de azt 6 év kemény edzéssel értem el (lent)

Figyelt kérdés
15 leszek és ez lenne a 7. év hogy keményen kajakozom, olyan jól ment hogy lett volna rá esély hogy ebből fogok megélni és kint leszek az olimpián, elég nagy szavak. Most visszavettem mert egyáltalán nem szeretném csak az elhatározás van de nincs akaraterőm hozzá. Mostanság mindenki leszíd hogy mekkora lehetőség van a kezemben de nem megy, és ez az alakomon is látszik, tényleg, elhíztam, kövér vagyok. Honnan szedjek akaraterőt? és ha van az egyesületembe akkorse megyek vissza esetleg kollégiumba ahol sokkal jobb egyesületbe kerülök és a kajak lesz a az életem, de a barátom, a barátaim és mindenkit ott kell hagyjak. így értelmetlen ez egy kicsit de nagyon hosszú nem birom rendesen leírni de remélem a lényeg érződik. egy szerencsétlenség vagyok, csúnya és kövér, 154 centi és 52 kiló de 60+osnak érzem magam, nem érzem magam jól a bőrőmben

2014. márc. 7. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
22 a BMI-d apa, a normál sáv kellős közepe. Irass fel valamit a háziorvossal könnymirigy-túlműködésre.
2014. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez pont megfelelő súly.Ráadásul ha eddig edzettél akk nem lehet olyan rossz
2014. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

és mosta azzal mit kezdjek ha normális

közepe ha nem úgy nézek ki?

2014. márc. 9. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Tölts föl valahova fej nélküli képet, és oszd meg vagy küldd el legalább nekem priviben, aztán ha úgy látom, hogy egyet kell értenem veled, akkor nem veszed hasznomat tovább... :)
2014. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!