Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik facebookon próbálnak kapcsolatot teremteni, megismerkedni az őt körülvevő emberekkel?

Figyelt kérdés
Mondjuk munkatársakkal, iskolatársakkal vagy ilyesmi.
2014. márc. 8. 11:26
 1/6 anonim válasza:
Szerintem bármit meg lehet próbálni, az ember álljon több lábon. Több próbálkozás= több esély. Nagy kalappal az illetőnek!!!
2014. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én többre tartom a személyes kapcsolatokat, szerintem gépen keresztül nem lehet megismerni a másikat.

Persze tudom, ma már ez nem divat, pedig én sem vagyot olyan öreg.

2014. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próba szerencse, én is volt hogy ráírtam közös csoporttársra, bár elsősorban információszerzés céljából :D


De ismeretlenül nem az igazi, jobb előtte személyesen megismerni a másikat, legalább annyira hogy beszélőviszonyban legyetek.

2014. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha azok az emberek körül veszik, miért nem élőben beszélget velük?

Ha valakivel egy suliba járok vagy egy helyen dolgoznék, nap, mint nap találkoznék és élőben nem alakít ki velem kapcsolatot, akkor valószínűleg neten se fog tudni...ha élőben nincs közös téma, érdeklődés, facebook-on még kevésbé lesz.

2014. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Félnek élőben közeledni, ők ilyenek.
2014. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet visszahúzódóbbak,és könnyebbnek tartják neten keresztül az ismerkedést. Én személy szerint élőben jobban szeretek.
2014. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!