Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22-25 éves férfiak! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22-25 éves férfiak! Nektek milyen lányok jönnek be, mennyire akartok komoly kapcsolatot, mit vártok el egy tapasztalatlan lánytól, hol lehet veletek megismerkedni? 18/L

Figyelt kérdés
Végre egy komoly, igazi kapcsolatra vágyom, eddig sajnos a korombeliekkel nem jött össze, pár randin tovább nem jutottam velük, egyrészt, mert nekem voltak éretlenek és gyerekesek, egy fiú pedig, aki tényleg bejött, mert olyan határozott és művelt volt 19 éves kora ellenére, valahogy megszakadt vele a kapcsolatom és máig nem tudom, hogy miért. Szóval ilyen tapasztalatokkal rendelkezem, és vajon mennyi esélyem lehet egy komoly kapcsolatra a 20-as korosztálynál? 18/L
2010. okt. 31. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ne aggódj, majd lesz komoly kapcsolatod, és az is lehet, hogy a saját korosztályodból

persze nehéz megtalálni a megfelelő embert

2010. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én azt várom el bármelyik csajtól, hogy ne b*sszon át, ha nem jövök be neki az elején mondja meg és ne hülyítsen hetekig, ne képzelje magát különbnek mindenkinél csak azért, mert jól néz ki (vagy legalábbis ő ezt hiszi), mert ez még nem minden. Ne legyen olyan sötét,nem azt várom el, hogy 160-as IQ-ja legyen, de azért legyen néha egy-két értelmes gondolata.

Ne csak a bulizás meg az ivászat legyen az élete és ne legyen anyagias. Ne akaszkodjon rám, tartsa tiszteletben, ha magányra van szükségem.

Most hirtelen ennyi.

2010. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem azok a lányok jönnek be, akik lelkük mélyén komolyak, de nem annyira, hogy ne tudjanak hülyülni, szórakozni. Az is bejön egy lányban, ha jól el tudok vele beszélgetni. Fontos az, hogy elfogadjon, vagy inkább az, hogy az én hülyeségeimet ne érezze annak. Azt hiszem nem nagyon van több igényem. Végső soron úgyis az számít, hogy randik alatt elindul-e bennem valami érzés.


Egyébként félek, hogy sokan nem ilyen választ adnak.

2010. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én 24 éves ffi vagyok és komoly kapcsolatot keresek, de sajnos alapvetően bizalmatlan vagyok a te korosztályoddal szemben. Sztem nem kell részleteznem, hogy miért, és hogy milyenek a mai tinik. Nem számít, hogy mennyire vagy tapasztalt, fontosabb, hogy megbízható legyél, őszinte és hűséges. Mindenesetre több esélyed van komoly kapcsolatra ezzel a korosztállyal, mint a sajátoddal.

Sok sikert! :)

2010. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tök jó olvasni ezeket a férfi nyilatkozatokat, csak az a baj, hogy ilyen emberek a való életben nincsenek. Elég sok emberrel találkozok, és ismerkedek nap mint nap, és egy normális srác se akad köztük, akik normális lányokat keresnének. Én is az vagyok, mégsem állnak sorban utánam a fiúk. Ilyen az élet, kegyetlen. 21/L
2010. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Előző: Nem értek veled egyet, igenis vannak ilyen emberek. Én is ilyen vagyok, csak éppen semmire sem megyek vele, mert nem nézek ki jól, és emiatt sem a csajok nem akarnak tőlem semmit, se én nem bízok magamban annyira, hogy merjek akarni valakitől valamit. Szóval ne mondjad hogy nincs ilyen.
2010. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igazából tökéletesen megértem, hogy miért bizalmatlanok a férfiak a 18 évesekkel, tekintve, hogy milyen emberek vesznek körül engem is. Már néha nem is tudom, hogy a fiúk vagy a lányok a rosszabbak, de hát nem is lehet általánosítani, mindkét nem között akad ez is az is. Ennek ellenére örülök ezeknek a válaszoknak, amiket írtatok, mivel hasonló gondolkodású pasikat keresek én is. Csak hát nem nagyon lehet találni az ilyet, mert van példa az ilyenre a környezetemben is, csak hát foglalt. Ezért tudnátok tippeket adni, hogy lehet ilyen férfiakkal megismerkedni? Diszkóban kizárt, könyvtárba járok, de nem nagyon szoktam találkozni ilyen pasikkal (általában csak középkorúakkal, hát igen, ez van, ha kisvárosi könyvtárba jár az ember). Más ötlet?

Egyébként az elsőnek igaza van, lehet találni a korosztályomból is ilyet, ahogy írtam is már, csak hát vmi okból úgy látszik én nem voltam neki szimpatikus vagy nem tudom, mert lényeg az, hogy aztán az első találkozás után nem keresett. Pedig ő tényleg nem is tetszett, mert kifejezetten csúnyácska pasi volt, de egyszerűen olyan személyisége, határozottsága, bája volt, hogy már ez sem érdekelt. De hát úgy látszik mégsem voltam neki megfelelő, és ez jócskán is rontott az önbizalmamon.

Szóval lehet találni a korosztályomban is ilyen pasikat, csak hát tényleg egyszerűbb az idősebb korosztályból, mert ott több van. Meg amúgy is jobban bejönnek a picivel idősebbek, de ez már csak az én "perverzióm".

2010. okt. 31. 19:15
 8/14 anonim ***** válasza:

A kérdezőt kérdezném, hogy hova valósi vagy? :)


24 éves pasi vagyok, szegedről.

2010. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És találtál végül ilyen pasit?
2011. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem :(
2011. dec. 29. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!