Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova menjünk osztály kirándulá...

Hova menjünk osztály kirándulásra?

Figyelt kérdés
Hova menjünk? 5. vagyunk elvileg a Balatonra mentünk volna de oda nem tudunk menni valami olyan kell ami Magyarországon van

2014. márc. 9. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
A Balaton is Magyarországon van, amennyire én tudom.
2014. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom lemaradt egy pont, vagy valaki súlyosan agyhalott. Nem tudjuk hol voltatok eddig, hány napra, mennyi a keret. Ezt így nagyon nehéz megmondani. Menjetek a Mátrába.
2014. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eddig Szegeden És Lakiteken .26 vagyunk
2014. márc. 9. 18:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Jah meg Kecskemét
2014. márc. 9. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Menjetek Győrbe! Mi ott voltunk egyik éven és tök jó hely.
2014. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Balaton szerintem unalmas, a fürdés az nem nagy szám.

Egyébként amiket én nagyon szerettem ilyen mászkálós, keresgélős játék, mi sokszor voltunk ilyenen. Cool-túra, meg ilyesmi nevei vannak, a neten szerintem biztos találsz róla valamit. A nagyobb városokban szokott lenni ilyen program, kapsz egy térképet, bevan rajta jelölve egy útvonal és kapsz kérdéseket is és meg kell rájuk keresni a választ. Műemlékek, utcanevek, időpontok, személyek. Így lehet uncsinak hangzik, de izgalmas, ha ismeretlen városban vagytok, kérhettek útbaigazítást is eltévedni azért nem lehet. Főleg, ha jók a csapatok:)

Leginkább ilyen erdős, eldugottabb helyeken voltunk a Mecsekben egy kisházban például. Szerintem ezek sokkal jobbak mint a múzeumból múzeumba... Éjjel lehet bátorságpróbát csinálni az erdőben. Esetleg elmehetnétek sátorozni. Ja, amúgy nem tudom, hogy egy vagy két napra mentek-e:)

2014. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó tud lenni a Balaton, csak nem ebben a korban. :) Még 5-6 év.


Székesfehérvár? Nekem nagyon tetszett. Min. 4x ugrott be az osztály Székesfehérvárra ilyen-olyan kirándulások "mellék-programjaként".

2014. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tavaly volt bátorságpróbának kiránduláskor egy erdőben
2014. márc. 10. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!