Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » S. O. S. Holnap megyek osztaly...

Orsuu kérdése:

S. O. S. Holnap megyek osztaly kirandulasra, szerintetek mik azok a dolgok amiket erdemes vinni? Vagy ti miket szoktatok csomagolni?

Figyelt kérdés
elsosorban ruhakra gondolok,meg egyeb kiegeszitokre.Koszi a segitseget! :* ;)
2013. máj. 17. 19:33
 1/8 anonim válasza:
egyáltalán hova mész?
2013. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És mennyi időre?
2013. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esőkabát
2013. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én először beletettem 5 liter bort(2db 2.5 literes üveg), aztán ami még fért bele ruha azt beletettem a táskába, ami meg nem, az úgy sem kell.
2013. máj. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
sztem piát mindenképp meg gumit én is mindig viszek attól függetlenül hogy hány éves vagy persze ugy ertem ha 13-nal fiatalabb akk ne vedd komolyan de ez a 2 ami kell
2013. máj. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja szerintem is piát, de gondold át, hogy hová tudnád eldugni, mert nekünk pl megnézték, hogy miket vittünk. Én az ágynak a párna részénél bedugtam az ágyrács meg a matrac közé, ott nem keresték. Gondolom ilyen 2 vagy több napos kirándulásra mentek. Mivel elég sz-ar idő van, ezért hosszú nadrág és pulóverek, rövidujjú meg max 1 rövidebb nadrág ha esetleg mégis jó idő lesz. Pizsi. Én éjszakára vinnék magamnak egy mackó nadrágot, mert mégis csak kényelmesebb abban ellenni lefekvés előtt, amikor iszogatok meg minden, mint farmerben. Zuhanyzáshoz vigyél papucsot, nehogy elkapj ott valami lábgombát. Mivel szerintem lány vagy, ezért vidd el a napi arcápoláshoz szükséges dolgaidat + valamennyi smink, ha sminkelsz, fogkefe, fogkrém, fésű. Én vinnék valamilyen fájdalom csillapító gyógyszert is, mert soha nem lehet tudni, hogy mikor lesz valami bajod. Tusfürdő, törülköző. Váltás alsónemű, biztos kaptok kaját, de én azért vinnék is valamit, na meg vizet, mert kell a másnaposságra. Hát szerintem ha reálisan gondolkozol, akkor ennyi elég, de mondjuk én 2 napra úgy megyek el, mintha egy hétre mennék xd
2013. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindig vittem magammal pálpusztai sajtot. Így ha útközben nagyon feszített a sok sör, csak kinyitottam a tasakját, a csajoknak egyből hányingerük lett, és meg kellett állni a busznak.
2013. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Milyen volt a kirándulás?
2013. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!