Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz az hogy a roman forradalo...

Igaz az hogy a roman forradalom vegen a szekely magyarok megnyuztak elve es levagtak a fejet a roman rendornek Gyergyoszentmikloson?

Figyelt kérdés
Egy szekely haverom meselte, hogy 1990 ben Gyergyoszentmikloson volt egy rendor aki utotte a magyarokat, ezert brutalisan kivegeztek egy ejjszaka!!

2014. márc. 10. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Én úgy tudom, hogy román szűzlányokat véreztettek ki, és a vérüket belesütötték a kürtős kalácsba.
2014. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Látom, a rém történetek nem csak a középkorban volt divat, még ma is élénken alkalmazzák az emberek..:)
2014. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
anyám borogass
2014. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Snapette ***** válasza:

A "székely magyarok"...

Egyébként pedig: jaj...

2014. márc. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
....latom a a remtorteneteket nem csak a kozepkorban alkalmazzak....Hogy lathattad amikor meg nem is eltel, s honnan tudod hogy nem lehet igaz, en lattam felbosszantott szekelyt...aki Budapest kozepen 5 rendort teritett le, jobb ha nem tudod milyen egy szekely ha ideges!!1
2014. márc. 13. 14:54
 6/15 Snapette ***** válasza:
A székely nem egy külön faj, ember ő is, hidd el, ha mégolyan csodálatos és mesebeli is. Elárulom, hogy nem volt sem nyúzás, sem lefejezés, sem felnégyelés, sem máglyaégetés a forradalomkor. Előfordult, hogy kicsit kiegyenesítettek valakit, de ugyanúgy megkapta román és magyar is, ha besugó volt, viszont nem nyírtak ki senkit, és az ilyen rendőrök amúgy sem nagyon mutatkoztak a forradalom alatt a városban, utána meg át lettek helyezve gyorsan és csendesen.
2014. márc. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez teljesen igaz , aki nem itt él nem hiszi el , de ez történt .
2014. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! ha egy székely ideges, akkor a magyar fogja be a száját mert semmivel sem jobb! (sőt)
2014. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, ha nem erted a kerdest, ne irj butasagot! En orulok annak ha a roman rendorrel ezt tettek a szekelyek, en is megtennem barmikor, akik gyava modon elfoglaltak hazankat, nem erdemelnek mast, nem!?
2014. márc. 17. 12:04
 10/15 anonim ***** válasza:

Ugyan már!! Mitől más a székely egy magyartól vagy némettől? Mindegyik ember. Valószínű, hogy többet láttam az életben mint te, már csak a korom miatt is. (te nem lehetsz idősebb 16 évnél az írásod alapján, ha meg mégis, akkor igencsak gyerekes vagy)

Csak, érdekességből. Szemtanúja voltam annak, amikor egy férfi nekitámadt egy rendőrnek, és a rendőr csak úgy úszta meg, hogy lőtt. (évek múlva kellett bíróságra is járnom mint szemtanú)

Láttam a keleti pályaudvaron csoportos verekedést ami igencsak brutális volt. Németországban szemtanúja voltam amikor 3 rendőr (ruhásszekrény méretűek) tartoztattak le éppen egy férfit aki ellenállt.


Azt elhiszem, hogy a székely pasas bekattant, és alig bírták lefogni. Ilyen egymillió történik a nagy világban. De hogy nyúzzanak, levágják a fejét? Na ez már rém mese..

Ma az ilyen esetnél a világ minden tájáról tudnának, 1 héten át főcím lenne, sőt 1 héten keresztül benne lenne a tévében. Az illető magyarokat is megbüntetnék.

Amíg a kérdést ki nem írtad, én nem is hallottam ezt az ökörséget. De még a neten sincs hír róla..

Szóval jó kis rémtörténet...(bár Dracula története jobb)

2014. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!