Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell elkezdeni megismer...

Hogyan kell elkezdeni megismerkedni, beszélgetni valakivel egy csoportból?

Figyelt kérdés

Az iskolai csoportból akikkel egy héten egyszer vagyok (szóval ezzel az emberrel akivel meg akarok ismerkedni, egy héten egyszer találkozok).

Hogyan kezdhetnék el vele beszélgetni, miket lehetne mondani? Mert nem tűnik valami nyitottnak hozzám, ma megkérdeztem hányadikas, válaszolt rá egy szóval aztán ennyit a beszélgetésről.

Mit mondhatnék neki hogy ne haljon meg a beszélgetés egyből?


2014. márc. 12. 17:28
 1/1 anonim válasza:

Lehet, hogy unja már a szokványos beszélgetési sémát (hányadikos vagy, hogy hívnak, hány éves vagy, bla-bla-bla...)

Szerintem mondhatnál neki vagy kérdezhetnél tőle valami meghökkentő dolgot, olyat, amire nem számít. :-) Pl. mit álmodott ma, mert képzelje csak el, hogy te miket szoktál álmodni...stb.

2014. márc. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!