Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik erre valami módszer?

Létezik erre valami módszer?

Figyelt kérdés
Van olyan módszer amivel fel lehet bosszantani valakit úgy, hogy jó esetben az illetőnek fel sem tűnik hogy direkt csinálsz hülyét belőle? Néha olyan jól esne megleckéztetni pár idiótát, a fizikai erőszakot nem tartom intelligens megoldásnak, meg amúgy is lány vagyok. Azt mondják jó a gondolkodásom, és nagy az igazságérzetem ami meg manapság sokszor inkább hátrány mivel az emberek nem foglalkoznak olyasmivel hogy mi igazságos meg mi nem az... ennek ellenére szeretnék néha borsot törni azok orra alá akik ártottak. Csak nem vagyok elég határozott. Hogy oltsak le valakit úgy, hogy ne tudja mivel megvédeni magát?
2014. márc. 13. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
ne oltsd le. szelídítsd meg. valahol ők is a mieink.
2014. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Miért akarsz ártani nekik? Elég baj az nekik, hogy úgy viselkednek, ahogy. Inkább ne foglalkozz velük, mert csak magadat mérgezed ezzel.
2014. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazat adok sajnos belátom hogy hülyeség ezen csámcsogni. Csak sokszor tör elő belőlem az az érzés, hogy azt akarom hogy átéljék azt a sérelmet amit ők okoztak nekem. Fáj látni hogy a legtöbb ember aki valaha átgázolt rajtam, mind boldog és nem ismerik azt az érzést amivel ők megkeserítették valaki más életét. De még nem álltam bosszút soha senkin, gyávának érzem magam és inkább emésztem magam a dolgokon; mivelhogy túllépni nem tudok, ha tudnék, már rég nem érdekelne a bosszú.
2014. márc. 13. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:

" Fáj látni hogy a legtöbb ember aki valaha átgázolt rajtam, mind boldog és nem ismerik azt az érzést amivel ők megkeserítették valaki más életét."


Honnan tudod, hogy boldogok? Hacsak nem élsz velük, és nem vagy része a mindennapjaiknak...

2014. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A harag haragot szül. Nem is veszed észre, hogy ők így törnek borsot az orrod alá, annyira elvakít a 'bosszúvágy'.

1.,Okos enged szamár szenved.

2., Ki mit vet úgy arat. Régi igazságok ezek.

Az sors majd elvégzi a dolgát. De ha belegondolsz más kárából, nincs hasznod. ( vagyis van de az vagy tolvaj, vagy rabló, csaló, gyilkos, vagy nem különb annál akit szid). Mérlegelj! :)

2014. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nézd meg a VV6-ot és tanulj Vikitől :)
2014. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3 nagyon nehéz kérdés ez az biztos :D szerintem amúgy van értelme az eredeti keresztényi gondolatnak (nem vagyok keresztény), akkor tulajdon képen az erre a kérdésedre adott egy szélsőséges válasz. azt kérdezi ott is, hogy mi a fenét csináljak ezzel a szerencsétlen makival, aki már megint megdobált kővel :D
2014. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
úgy szól az előző, hogy "amúgy HA van értelme az eredeti keresztényi gondolatnak". kimaradt a "ha".
2014. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!