Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok határozottan fellépn...

Nem tudok határozottan fellépni. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Félek vagy nem tudom.Mikor azonnal kell reagálni egy hirtelen helyzetben leblokkolok.Pl ez csak 1 dolog. Az eggyik kutyánk féltékeny a másikra ha apum nincs ott biztos megöli a másik kutyánkat én meg egyszerűen nem tudtam fellépni,csak álltam.Sok mindent megéltem,kicsit úgy elvoltam rejtve a világtól,magamba forduló voltam voltak családi problémák(finoman fogalmazva).Nincs valami megoldás? Bizonytalan és határozatlan vagyok.Idegen emberek elött is kicsit visszahúzódobb vagyok 19/F
2014. márc. 14. 13:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Félek hogy ez komolyabb következménnyel jár,főleg ha hasonló történne a családommal,vagy fontos dologban gyorsan kell mérlegelnem döntenem
2014. márc. 14. 13:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Dugd a fejed hideg víz alá, aztán kezdj el üvölteni, és pofozd fel magad!

Nem viccelek, de tényleg csinálj valamit olyankor, hogy észhez térj! Vajon mit tennél, ha esti séta közben elkapnák a nődet mellőled, és meg akarnák erőszakolni? Csak toporognál, hümmögnél és tördelnéd a kezed?

2014. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma döbbentem rá hogy egy légynek se bírnák ártani eddzek már egy ideje erőm az lenne hozzá de....


próbáljak ki valami küzdősportot? Vagy nem tudom

2014. márc. 14. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Az sem rossz ötlet! És jó lenne határozott emberekkel barátkoznod, hogy kicsit átvedd a mentalitásukat.
2014. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!