Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt tizenévesek,...

Vannak itt tizenévesek, akiknek most válnak/frissen váltak a szüleik?

Figyelt kérdés

Légszi írjatok bármi ezzel kapcsolatosat! :) (nemet és kort is)

Hogy dolgoztátok fel a válást?

Ha van szülőknek új partnere, hogyan viszonyultok hozzá? Az új rokonokhoz?

Testvér hogy viseli?

Új lakásban milyen?

Két ház között ingázók hogy bírjátok? Hol jobb lakni?

Lenne még sok kérdésem de több nem jut eszembe. Szeretném mások történetét elolvasni, légyszi írjatok le mikndent, ami eszetekbe jut. Nekem is segít, ha kiírom magamból.

Én azt hiszem már túl vagyok a nehezén, elfogadtam a helyzetet. Csak még mindig együtt élnek a szüleim, mivel anyukámék háza még nincs kész. De azt hiszem már várom a költözést (ingázni fogok), mert nyáron jobb lenne a másik faluban :)

15/L



2014. márc. 15. 06:12
 1/4 anonim válasza:
Hat en fel tudtam dolgozni hogy a szüleim el valltak. Kicsike voltam es tetszett az hogy mostmár nem csak egy ajándékot kapok :) anyánál maradtam es apa mindig visz minden hová. Viszont borzasztó emberrel jött össze anya... Állandóan ordít nagyon gusztu*talanul Beszrl..... Bele szol az életembe nem hagy békén csufol csicskaztat utalom nevelőapámat... Ne engedd hogy anyud csak ugy össze jojjon valakivel... megfogod bánni mostmár inkább azt kívánom h ne váltak volna el...
2014. márc. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lassan 7éve hogy elváltak a szüleim,akkor annyi voltam mint most te.Gyerek fejjel nehéz feldolgozni egy ilyet,szerintem senki nem érdemli meg hogy keresztül mennyen ezen.
2014. márc. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

11 éve váltak a szüleim. Akkor állítólag nagyon nehezen viseltem, hogy anyu nincs itt már többé, de leültünk, és megbeszéltük a dolgot. Az vot a vicc, hogy pont anyák napja előtt ment el anyu, és el se jött az oviba az ünnepélyre, és én meg ott sírtam egyedül. Még az ovónő is beszélt apuval, mert ez nagy "törés" volt a számomra. Én nem mentem sehova, mind a 11 év alatt apuval maradtam a házunkban. Azóta apunak sok barátnője volt. Volt akit nagyon bírtam (neki két lánya volt, és jól kijöttem velük, még ma is tartjuk facebookon a kapcsolatot), meg volt egy nagyon okos csaj is, aki rajzolni tanított (ezért nagyon hálás vagyok neki :) ), meg volt a balettanárom (akit egyébként is gyűlöltem, meg a fiát is) És most már több mint 5 éve egy aranyos nő apu "barátnője". Aránylag jól kijövök vele (amióta itt van szerintem többet takarítottam, mint eddig valaha :D ) Meg segítek neki főzni (ugye hogy megtanuljak) A szülei pedig falun élnek és nagyon rendesek :) Olyan igazi kedves falusiak :)) Már többször nákuk is aludtunk, votunk disznóölésen is. Aput is, engem is nagyon bírnak.

Én általában hétvégente járok anyuhoz, aki tőlünk 25 km-re (nem olyan vészes, fél óra busszal) lakik a barátjánál. (anyu néha hétvégén is dolgozik, így elég ritkán jutok el hozzá, pl idén először két hete voltam nála hétvégén), Nemrég jegyezték el egymást a barátjával, és már született is egy lánytesóm 2006-ban, aki már iskolás. Szeretek ott is lenni, bár annak a férfinak a szülei inkább a tesómmal foglalkoznak, de ez természetes :) A tesóm szerencsére bír engem (ezt onnan tudom, hogy olyasmiket rajzol, hogy együtt lakunk stb :) ) Anyu völegénye is rendes. Nagy kocka, és néha én is játszhatok mindenféle játékkal :D (Word of Tanks??)

Egyszer alsóban még választás elé is állított anyu, hogy nem laknék-e nála szívesebben. Én viszont maradtam apunál. Egyrészt megszoktam, másrészt lehet kicsit jobban kötődöm hozzá... 14/L

2014. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt mentek szét. Apám csalta anyám. Apám a névnapomon közölte velem... Emlékszem milyen szívbemarkolóan rossz érzés volt.

Akkor megkeményítettem a szívem és mint kiderült nagyon jól tettem. Utána még 1-2 évig törődtek velem, utána meg elhagytak, ma már kr ára nem érdekli őket, hogy mi van velem. :D Szánalmas szülők.

2014. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!