Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egy jól felépítet...

Hogyan lehet egy jól felépített frissen telepített rendszert, programostul elmenteni, és később visszatölteni a sz. Gépre újratelepítés helyett?

Figyelt kérdés
Azt szeretném csinálni hogy újratelepítem a gépem majd gondosan feltelepítek rá minden programot amire szükségem van, aztán egy külső hordozható merevlemezre rámásolnám az egész windows-t és ha már rossz/lassú a rendszerem akkor leformatálom minden merevlemezem és a korábban másik külső hordozható merevlemezre elmentett komplett rendszert egyszerűen visszamásolom a gépre, és egyből minden működik nem kell telepítgetnem stb...ezt hogy lehet megoldani?
2014. márc. 9. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Norton Ghost. partíciómentés
2014. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a windows is tudja a biztonsági mentés tulajdonságával.Kell egy külső adathordozó.Régebben újraírható dvd-ket használtam(többet) de ma már nagy kapacitású pendrivek vannak vagy külső merevlemezek.Azon felül vannak erre szakosodott programok mint a Acronis True Image Home.Az profi program.Én régebben komplett operációs rendszer költöztetésére is használtam másik merevlemezre.Ezen felül tökéletes mentés tudsz csinálni a már beállított és bedriverezett operációs rendszeredről.
2014. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közeben én is rájöttem hogy nem elég rámásolni hanem annak egyben particiónak is kell lennie, nekem a legegyzerűbb és legbiztonságosabb megoldás kellene egy leírással hogy mit hogyan, mert fingom nincs.
2014. márc. 9. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!