Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tud-e valaki információt adni...

Tud-e valaki információt adni arról, hogy az internetes társasági oldalon külföldi férfiak, hogyan kerülnek oda?

Figyelt kérdés

A facebookon egy hónapja írt nekem levelet, Amerikai származású,de Angliában,Londonban élő férfi.Gondoltam válaszolok,kedves volt,udvarias,igaz csekély angol nyelvtudással rendelkezem,meg is írtam,hogy nem tudok sokat angolul.Közben kérte,hogy cheteljünk,szintén,Facebookon.

Elmesélte,hogy üzletember,meghalt a felesége és van egy 10éves kislánya.Ő egy őszinte,becsületes ember,gondoskodó,nagyon szépen hangzik.Azért én egyfolytában gyanakodtam.Aztán,hogy kezd belém szerelmesedni,na azért nem most jöttem le a falvédőről a szerelemhez nem elég,hogy ott a fotóm és írok pár sort magamról.Igaz nagy lelkem van és kedves nő vagyok,de utána jött a lényeg.Előhozakodott,hogy üzleti problémái akadtak,segítsek neki.Legyek üzleti partnere és együtt fektessünk be pénzt az ő olaj üzletébe,amit én is adok neki.Jobban mondva csak gondolta,hogy talán fog kapni pénzt.Felháborított,de kedvesen,mert nem tudhatom ki az aki ott van a másik oldalon.Elmondtam,nincs pénzem,egyáltalán,hogyan gondolja,soha nem láttuk egymást,nem ismerjük egymást.

Kértem jöjjön a Skype-ra és lássam,halljam,ki ő egyáltalán,de megtagadta.AZ a gyanúm,hogy nem az az ember aki a fotókon van,de felháborító,hogy emberek mit meg nem engednek maguknak.Egyáltalán nem volt,hogy megkerestek bármivel is.Honnan találnak ránk a külföldiek?Ismerősök által?Kutakodtam,de ismerőseim által nem jutottam semmire.Kérem,ha valaki hasonló helyzetben volt,vagy tud valamit mondani,megköszönöm.



#Londonban élő üzletember #miért keres magyar nőt #társasági oldalon?
2014. márc. 15. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Az úgynevezett "nigériai csalók" találtak meg téged. Rengeteg ötlettel csalnak ki nőktől pénzt, leggyakoribb módszerük az "amerikai katona vagyok, X helyen szolgálatban, szerelmet vallanak, majd hamarosan pénzt kérnek kölcsön, mert a kamasz fiuk bajba került" de olvasgass azok közt, amit linkeltem. Valami bantu talált meg téged is, aki szarik rád, csak a pénzed akarja kicsalni. Nehogy bedőlj... :(

2014. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ilyen, tekintve hogy bárki bármikor regisztrálhat. Chat, és társkereső oldalakon általában kamu szexhirdetések vannak, csak kisebb telefontöltésért, satöbbi.


De én is belefutottam már ilyenbe, hogy lány előadta egy normálisabb beszélgetés után, hogy épp ki akarják tenni albérletből, költöznie kell, csak 5-10 ezer forint kellene neki. Amire kb mondtam neki, hogy oké, írjunk róla papírt, jöjjön le hozzám, és akkor jogilag védve vagyok...erre jött a kifogás hogy de vonatra sincs pénze...na ja, gondolom akkor épp egy társkeresőn ülne.


De ezeket fogod és letiltod, ez a jó benne, sokkal nehezebb a, mikor állomáson jött oda idős néni, hogy jajj nem tud hazautazni mert orvosnál volt meg így meg úgy...kérdezem mennyi kellene neki...15 ezer forint...na mondom, 15 ezerből még kedvezmény nélkül is 2x átutazná az országot...

2014. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek a pénzedet akarják kicsalni. Semmi közük az ismerőseidhez, fotók alapján válogatnak. Megkeresik a nem túl szép, egyedülálló nőket (mert a szép nők nem dőlnek be pár kedves bók után a pénzkérésnek, a férjezettekre meg nyilván vigyáz a férjük, a kisgyerekes egyedülállók pedig még ha el is hiszik a mesét, akkor sem küldenek pénzt egy idegennek, hiszen a gyerekük elől vennék azt el) ezután elkezik az udvarlást, szép szavak, bókok, szerelmet vall, feleségül kér... és mikor a nő már azt hiszi, hogy rátalált a szerelem, akkor jön a közös üzlet, vagy valami szívszaggatóan szomorú dolog miatti kölcsön. Rajtad kívül még legalább 10 nőnek írogatja ugyanazt, valamelyik biztosan elhiszi a meséjét, de ha mégsem, akkor sincs vesztenivalója, akkor majd ír másik tíznek, így megy ez. Még az sem biztos, hogy férfi írkál neked...
2014. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindegyikőtöknek a válaszokat.

Semmiképpen nem hiszem el amit írt,bárki is volt.

Nem vagyok igaz szép nő,de azért egy szerelemhez nem elég pár kedves szó,ahhoz személyes találkozás is kell.

Igaz jóhiszemű és jó lelkű vagyok,szívesen segítek olyan embereken akiknek valóban szükségük van segítségre.

Na de az embernek lassan alig lehet bizalma,emberekkel szemben.

Talán valakinek segítettünk ezekkel a kis szösszenetekkel.

Hasznos lehet Mások számára,hogy ne kövessenek el hibát.

Mégegyszer köszönöm!😊

2014. márc. 27. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem egy helyes, szereleméhes, magyar fiú udvarolt Neked, aki Hozzád közel lakik!! :))
2014. ápr. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!