Kezdőoldal » Utazás » Európa » Keresem azt az internetes...

Keresem azt az internetes felületet aminek az a lényege, hogy valakivel megismerkedsz (külföldi ) majd egymásnál töltetek egy megbeszélt időt. Olcsó nyaralás és ismerkedés céljából. Ismer valaki ilyen oldalt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Couchsurfing? Home exchange? Room for tea? Housetrip? Stb? Kb 100 különböző konstrukcióban létezik a dolog, nem igaz, hogy nem találsz egyet egy másodperc alatt interneten.


Én nem sokat próbáltam ezek közül, de kb. nincs olyan ország a földön amiben ne lenne ismerősöm. Ezt nem ilyen baromságokkal, hanem nyári egyetemekkel és külföldi projektekkel éred el fiatal korodban. Hátránya, hogy hetente jön egy ismerősöd a városba.

2013. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" Ezt nem ilyen baromságokkal, hanem nyári egyetemekkel és külföldi projektekkel éred el fiatal korodban."


Aki nem úgy él mint te az rögtön baromság? A couchsurfing és többi szerinted mind baromság? Mert?

2013. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olcsó nyaralásra és ismerkedésre nem ez a legmegfelelőbb terep, célzott utazásra viszont igen. Ha a poszt toló célja, hogy valami külföldi tapasztalata legyen, különösebb lehatárolás nélkül, akkor én nem couchsurfinggel indítanék.
2013. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hanem? Egyéni utazás, fizetős szállás?
2013. nov. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előző kommentemben írtam... nyári egyetemek, továbbképzések, és hasonlók. Ha az emberek megtanulnának úgy élni, mint egy EUs polgár, és kihasználni az ezzel járó lehetőségeket, akkor annyival jobb életük lenne. Csak idén 8 országban voltam ingyen és bérmentve, több száz új ismerőst szerezve...

Ezzel egy nyögvenyelős couchsurf vagy home exchange nem tud versenyezni.

2013. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!