Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
szóval van egy osztálytánc, és felmerült bennem a kérdés, hogy száljak-e ki belőle. Van egy betegségem, ami miatt időnként fejfájásaim vannak, ez az egyik ok amiért felmerült bennem a kérdés, a másik meg az, hogy nagyon önbizalom hiányos lány vagyok, és félek hogy "elbénázom". De viszont szeretnék táncolni, mert tényleg tetcik a koreográfia meg minden, de az előbb leírt 2 októl (főleg a 2.) félek. Ti mit tennétek a helyemben?

2014. márc. 21. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
nem táncolnék.
2014. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Táncolnék, és nem foglalkoznék a valós vagy valótlan bajaimmal.
2014. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Jobban odafigyelnék nyelvtanórán.
2014. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Angelik@ ***** válasza:
100%

Az én fejem is megfájdult a „tetcik” láttán...:D

Viszont szerintem az osztálytáncot ne hagyd ki, az egy jó emlék lesz majd. Ha kihagyod akkor bánni fogod később. Mindenki erről beszél majd az osztályban és te leszel az egyedüli hallgató...

Nem jó ez így, igaz?!

2014. márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Úristen ki ne hagyd!!!!!! és ez komoly: tetcik?? melyik bolygóról jöttél de komolyan KI NE HAGYD A TÁNCOT%!!!%
2014. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!