Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Üres, és eléggé unalmas az...

Üres, és eléggé unalmas az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. Eléggé introvertált vagyok, 1 igazi barátom van és néhány olyan haver szinten. Osztályelső vagyok, sok versenyre járok, és nem vagyok benne minden hülyeségben. Ennek ellenére nem vagyok kiközösítve, de nem is vagyok ott a "nagyvagányok" között.

Nincsen életcélom, nincs hobbim, gyakran unatkozom, nagyon sokat elmélkedek, de szeretnék valami mást is csinálni.

Mit tegyek szerintetek, hogy érdekesebb, és ne legyen olyan üres az életem?



2014. márc. 22. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz olvasni, akkor kezdd ezzel:

[link]

2014. márc. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Járj le valami edzésre, tanulj valami harcművészetet, küzdősportot nézelődj hátha leköt valamit vagy sima sportot teljesen mindegy! Engem pld Wing Tzun Kung-fu köt le de nagyon!:)
2014. márc. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj ki minél több dolgot, hátha megtetszik valami!


Lehet, sablonosan hangzik, de én is ezzel próbálkozok, és már sikerült egy-két dolgot megkedvelnem. De készülj fel, nem egyszerű, és lehet hogy sokat kell keresned :)


Pl. felkereshetnél amatőr filmeseket (én most pont ezzel próbálkozok, és mikor épp sikerül valamit forgatni, az mindig jó buli).

Amatőr filmezéssel úgyis az a nagy baj, hogy kevesen akarnak ingyen színészkedni. Még akkor is, ha a film „csak” gyakorlásból készül, és nem fesztiválra. De nem csak színészkedni lehet, és nem baj, ha nem értesz semmihez. Ha kisegítesz egy-két forgatáson embereket, úgyis meglátod, hogy megtetszik-e valamelyik feladat.

Amatőr filmes fórum pl.: [link]


A szinkronszínészet is érdekes, mi egy-két ismerősömmel animét próbáltunk szinkronizálni, de nem paródia formában, hanem teljes beleéléssel. Vicces dolog az is :D (Ordítottak már rád panellakásban teli torokból, hogy „megöllek!” ? Ijesztő, mikor attól félsz, hogy bármikor megérkezhet a rendőr :D )


Táncok közül az Ír szteppet is érdemes kipróbálni, bár az főleg onnantól érdekes, mikor már kopogós cipőben táncolhatsz. Küzdősportokat is próbálgass, pl. én az aikido-ban azt kedveltem, hogy dobáltuk egymást, és mikor te vagy az eldobott, olyankor szinte repülsz. ... és néha nem csak "szinte"...

Vagy pl. kardos műfajoknál meg van ahol fém karddal is sokat kell gyakorolni. Szép a kard, és jó nehéz emelgetni :)

Nyáron szabad téren edzeni pl. elég kellemes, és ezt úgy mondom, hogy egyébként utálok napra menni.


A sok elmélkedést meg hasznosíthatod írás formájában. Pl. novellákhoz lenne fantáziád? Vagy forgatókönyvekhez? :D


Vitorlás tanfolyamot is érdemes kipróbálni, ha van rá pénzed. De nem a nagy, többszemélyest ajánlom, hanem a kisebb, kb. 3-személyeseket. Az ugyanis fel tud borulni, és utána nem tudod kézileg visszafordítani, ezért mikor nagyon dől a hajó, ki kell ülnötök az emelkedő oldalára, és kihajolni hátra. Jó dolog az is! Főleg akkor, mikor te vagy a vízbe érő oldalon, és elég közelről látod a vízfelszínt, miközben a hajó halad előre.

Egy fokkal olcsóbb hobbi tud lenni a kajak és társai. De vitorlással érdekesebb versenyezni, ott szurkolnod kell magadnak, hogy fújjon is a szél :D És tudnád milyen idegesítő, mikor neked nem fúj, de bezzeg a másik csapatnak egy három méterrel arrébb...


Jaigen, szerepjáték, de nem gépen, hanem élőben emberekkel. Van hozzá szabálykönyv, de szerintem lehet találni tapasztalt játékosokat, akik hajlandók újoncokkal játszani. Én pl. lusta vagyok szabálykönyvek olvasgatásához, de ami kellett, azt elmondták, meg játék közben kiderült. Csak jó mesélőt kell kifogni.


Na, nem akartam ilyen hosszút írni, csak megpróbáltam meghozni a kedvedet a próbálkozáshoz :)

De 15 évesen még bőven előtted az ifjúság, hogy kipróbáld, mi tetszik, mi sem, és ne ijedj meg attól, ha valami elsőre nem hangzik érdekesnek, lehet hogy egy próba után máshogy fogod látni a helyzetet.


Sok sikert!

2014. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!