Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Most állok neki a Varjak...

Most állok neki a Varjak lakomájának (A tűz és jég dala IV. ) és eléggé tartok tőle hogy unalmas lesz a karakterek felének hiánya miatt. Valóban erre kell számítanom?

Figyelt kérdés
Vagy kárpótol majd esetleg az író?
2013. máj. 3. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem unalmas. Kicsit lassabb folyású, mint az eddigiek, de a maradék karakterek érdekesek, és sok mindent tudunk meg a világról is.
2013. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
köszii:) ez jó hír:) mi azhogy a világról sokat tudunk meg?
2013. máj. 3. 21:50
 3/19 anonim ***** válasza:

Lassabb mint a Kardok Vihara, eseménytelenebb is. Szerintem a leggyengébb része a sorozatnak, de élveztem minden betűjét (kivéve a Brienne fejezeteket).

Kárpótoljon a tudat, hogy nem kell éveket várnod, a másik felére, mert már rég megjelent.

2013. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát a karakterekről tudunk meg egyet s mást, meg egy picit Westeros történelméről, bár azt inkább a Sárkányok Táncában... Mert ez a kettő egy regény akart lenni eredetileg. :D
2013. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
na hát most végeztem vele... hát csalódás volt... ebből lehetett volna jót írni pedig... annyira untam a királyvári fejezeteket, amikből annyi volt mint a fene... valamint a brienne fejezeteket is... összevissza mászkált... alayne szála is unalmas volt... sokkal szívesebben olvastam volna dorne-ról, aryáról és a vas-szigeteki szálról...ha már több szereplő nem fért bele ebbe a könyvbe.. 10/5
2013. máj. 16. 19:26
 6/19 eljoe válasza:

SPOILER


Nem értelek téged kedves kérdező. Nem értem mi a bajod a Királyváros fejezetekkel. Láttuk hogy b*sza el Cersei a birodalmat és kicsit láttuk a bűnhődését is. Azt is jó volt látni hogy Jamie eltávolodik ikertestvérétől. Igaz lehetett volna kicsit kevesebb Brienne fejezet de hát szegény hogy végezte már. Én sajnálom őt. Tényleg lehetett volna több Dornie szál is. A Vas-szigetekről csak annyit hogy pont eleget olvastunk róla a könyvben. Ugyan ez a helyzet Aryával is. Sansát mér untad? Kedvenc fejezeteim, és ott van Kisujj aki nagyon pengén tolja. Nem tudom elkerülhette a figyelmeded az hogy Sansa megkaphatja a Völgyet Derest és talán egész Északot is.


SPOILER VÉGE


Nekem nagyon tetszett. Nem értelek kedves kérdező.

2013. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
előző köszi a válaszod :) nem is kell értened, de a válaszod jó volt :)
2013. jún. 11. 19:48
 8/19 A kérdező kommentje:
egyébként annyit szeretnék reagálni, hogy nem a fejezetek és a sztori minőségável volt bajom, hanem hogy ennyire el volt húzva... Arya fejezeteit nagyon élveztem... Sansáét viszont untam.. örülök, hogy Dorne-ban egyetértünk, én azért a vas-szigetekről és lakóiról többet is megtudtam volna.. Varjúszemről főleg.. Brienne-t nem értettem, minek kellett a könyvbe... Sam nekem kevés volt, ami még enm is lenne baj, de a sárkányok táncában nincs egy fejezete se. Cersei-Jaime pedig ismétlen tetszett, viszont hosszú volt.. őszintén szólva szerintem, ha nagyon akartuk volna, a Sárkányok Tánca és a Varjak lakomája belefért volna egy könyvbe...
2013. jún. 17. 10:33
 9/19 eljoe válasza:

Hello


SPOILER


Hát akkor vágjunk bele! Szóval Arya és Sansa. Tény hogy az Arya fejezeteket én is kedveltem.(Élveztem minden betűt.)De attól még eleget olvastam. Mért amúgy mit rakott volna még Aryához? Talán azt hogy öli meg az énekest?

Na mindegy, lépjünk tovább! Sansa, hát őt lehet hogy csak én kedvelem. Mert nekem acélidegeim vannak ám:) Nem tudom de én szeretem.

Vas-szigetekről csak annyit hogy én nekem annyira nem jött be.(Egyetlen ami nem.)

És a jó öreg Brienne. Igazából én sem értem miért tették bele. Talán azért hogy választ adjon néhány kérdésre.

PL: Mi a helyzet a nagy világban. Az emberek mit gondolnak a másikról stb... és egy fontos dolog: Láttuk azt hogy Catalyn-ből milyen szörnyeteg válik.

Sam azért nincs benne a Sárkányokban mert a két könyv párhuzamosan halad egy jó-ideig.

Cersei és Jaime az jó volt de nem volt egyáltalán hosszú.

Figyu, eredetileg három kötetesre tervezte de nem jött össze neki. Erre valószínűleg nem számított. Szerintem nehéz volt összeegyeztetni hogy most mi van, kivan,holvan?

Meg persze a történetet is nehéz volt tovább fűzni(na meg persze lezárni.)


SPOILER VÉGE


Remélem Martin sikeresen befejezi.

2013. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)) háát... remélem.. nem akarok csalódni Martin bácsiban.. most végeztem a sárkányok táncával és hát... kicsit szomorú vagyok.. de sebaj.. annál monumentálisabb és epikusabb lesz a befejezés :)
2013. jún. 19. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!