Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ingyen lenne, használnátok...

Ha ingyen lenne, használnátok okos kontaktlencsét?

Figyelt kérdés

Ami kijelez mindenfélét, a hőmérsékletet, térképet, lehet vele Facebookozni stb... Mint a Google szemüveg, hanggal működne.

Ti használnatok mindennapi életetek során? Már dolgoznak rajta, szóval ez nem csak egy kitaláció.


2014. márc. 22. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, ennyire nem része az életemnek sem a Facebook, sem az internet. A hőmérsékletet érzékelem, ha meg tudni akarom, mennyi az idő, csak ránézek az órámra.

Lehet hogy maradi vagyok, de nem használnám.

2014. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Osztom az első véleményét. Azért én már nem akarok ennyire droid lenni. Amennyit otthon netezek az bőven elég. Az utcán szeretem nézni mi folyik körülöttem. Hőmérsékletemet magam is megérzem, térképre nincs szükségem, ha mégis akkor ott van a hagyományos térkép vagy a GPS.


Egyébkét erről egy könyv jut eszembe. Fantázia könyv ami az taglalja, hogy az emberiséget a legjobban ellenőrizni ilyen mütyürkékkel lehet. hát... van benne valami..

2014. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem,mert egy sima kontaktlencsét sem tudok berakni,irritálná a szemem. + na nehogymá, szép álom. És az akksija hol lesz? a szemedben?
2014. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyne használnám! Ennél tökéletesebb puskázási lehetőséget nincs is :)
2014. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább a szemüveget, a kontaktlencse túl intruzív.
2014. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4-es válaszoló: Persze, butuljunk csak tovább...
2014. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A "butulásé" a jövő. Mindenkinél ott a net ,ha kell valami kikeresi. Az adatok bemagolása felett eljárt az idő, még ha ezt is követelik az iskolában. Ettől még egyedi ötletekre mindig lesz igény, de a lexikális tudás már egyáltalán nem szükséges csak a jó jegyhez kell.
2014. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

baromi izgalmas lehet úgy beszélgetni akármilyen témáról hogy mindketten a google-t böngészitek és megtárgyaljátok hogy mit olvasott a másik.

szerencsére az én köreimben még nem ciki a műveltség és a tájékozottság.


amúgy nem, nekem már egy olyan kontaktlencse is jól esne amivel normálisan látok messzire, és nem érzem úgy magam mint 5 éves koromban, mikor nyaggattam a szüleimet hogy olvassák el a feliratokat :)

amúgy van szemüvegem, de néha jobb lenne nélküle.

2014. márc. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!