Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik a legjobb bank számomra?

Melyik a legjobb bank számomra?

Figyelt kérdés

Jelenleg 24 éves elmúltam.

Levelező képzésen járok egyetemre, mellette 3 műszakban dolgozom.Fizetésem havi szinten 100e. Ft körül mozog.

Eddig OTP Junior számlám volt/van.


Ilyen esetben tudnátok ajánlani számomra megfelelő bankot?

Kp.-t nem használok. Utalni se szoktam. Néha e-bay-ről vásárlok de egyébként csak azért van ez a számlám, mert valahova utalni kell a fizetést, és valamiről be kell fizetni a tandíjat.


Esetleg van olyan megoldás, hogy 2-3 ember használna 1 kártyát?



2014. febr. 12. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebben nem érdemes másokkal közösködni.

[link]


Vagy itt egy másik:

[link]


Amúgy szerintem bármelyik bankban találsz olyan számlacsomagot, ami neked megfelelő lehet.

2014. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez a gránit bank mennyire megbízható?

Nem hallottam még róla

2014. febr. 12. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt kiválasztod a "Számla" fület, beírogatod kb. a bankolási szokásaidat, ő meg kiadja, hogy kb. melyik neked a legolcsóbb.

2014. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Egyébként most nézem, hogy 24 éves korig van az OTP-nél a JUNIOR ingyenes számlacsomag amibe én is vagyok még egészen pontosan nem múltam el 24 éves még 2-3 hónap van hátra, de mégis levonnak havonta "Havi zárlati díj" néven 185 Ft-ot.

Ezt a pénzt visszamenőleg én követelhetem?

Már egyszer voltam a bankfiókba emiatt. Ekkor az ügyintéző elnénézést kért, mert ő se tudta, hogy ez hogy történhetett meg, és azt mondta, hogy a következő hónaptól már nem lesz levonva. Akkor ennyibe maradt nem is volt a következő, hónapban de most néztem, hogy már megint minden hónapban levonásra került ez az összeg.

2014. febr. 12. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:

A Gránit Bank megbízható, nekem is ott van számlám.

A hátránya, hogy kevés bankfiókjuk van, de ez engem nem érint, mert még sosem kellett bankfiókba mennem, a neten mindent el tudok intézni.

2014. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!