Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki elköszön facebookon,...

Ha valaki elköszön facebookon, de utána még jó sokáig online, akkor csak le akart rázni és nem is ment le valójában?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizony.
2014. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gömbicica ***** válasza:
100%

biztos kifogyott a mondanivalóból. más dolga van.....


De én is vagyok sokszor ugy, hogy a gép bekapcsolva marad, csak nem ülök 24 órát előtte. attól még jelzi, hogy be van lépve az ember.

2014. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Vagy elment aludni/főzni/fürdeni/szexelni/tanulni/stb, és megy még a laptopja. Persze sértődj meg rajta nyugodtan, biztos előrébb mozdítja a kapcsolatotokat.
2014. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szar a fb, engem is gyakran mutat utána elérhetőnek, miután leléptem. Vagy amit mondtak fenn. Vagy tényleg le akart rázni.
2014. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen jelenti azt hogy elmegy, mert maradhat még fent lehet másokkal beszélget fontosabb dolgokról vagy megnéz valamit, vagy simán bejelentkezve marad. mert ha én telefonon vagyok mindig bejelentkezve marad az fb ha csatlakozva vagyok a neten mivel az fb messengerből nem lehet kilépni, olyankor sokan rámírnak de mivel a telefonom nincs hozzám nőve mert itt a házon belül nem viszem magammal mindig, sőt ha leugrok a boltba akkor sem viszem mert minek.

Meg sokszor van ha kijelentkezek akkor ott belépve mutat még párpercig ezt sokan írták már.

2014. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Facebook megbízhatatlan! Velem is szórakozik, hol jelzi, hogy mobilon, vagy weben vagyok fent, pedig a közelébe sem jártam! A másik meg lehet, hogy igen! Le akart pattintani, ez van, de ezen nem szabad megsértődni, nekem is vannak ismerőseim, és mondom nekik, hogy most nem érek rá, de nincs sértődés emiatt!
2014. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!