Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A munkások miért forognak/füty...

A munkások miért forognak/fütyölnek az arra járó nők után?

Figyelt kérdés

Pl:építkezésnél,útépítésnél,meg a kamionsofőrök is.

De miért?



2014. márc. 23. 10:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Nos ezeknek a tuskóknak a hozzáértésére van bízva az életünk, minden olyan esetben, amikor belépünk egy házba.."


Azért ez erős ferdítés, egy háznál elsősorban a tervezőre, statikusra, és egyéb képzett emberekre van az életed bízva, akiknek számításba kell venni azt hogy a "tuskók" amit lehet el fognak rontani. Na meg a kivitelezőre aki felügyeli a tuskókat. :D

2014. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ez afféle munkásbetegség :) utánam is mindig forognak meg füttyögnek. tinilányként zavarba jöttem, ma már csak annyi a véleményem róla hogy ha nekik ez jól esik, hát csinálják. boldogok a lelki szegények, mert nekik egy ilyen apró momentumtól is szép lesz a napjuk :)


egy intelligens férfi udvarol, le tudja nyűgözni a nőt. az iskolázatlan melósok többsége viszont ilyen formában járja a násztáncot. valakinél biztos eredményes, különben nem csinálnák.

2014. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Unatkoznak szegények... :)

Bár én nem szoktam rossz néven venni, még integetek is nekik.

2014. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tudtad ha New York-ban csak megfordulsz egy csinos nő után azt 25$-ral büntetik? :D jó lenne ha itt is lenne ilyen.


Én ma láttam ezt a Spektrumon. Keress rá lehet olvasni valahol róla.

2014. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"Építőmunkás az, aki minden elhaladó nőben meglátja a szépet!" :D:D:D
2014. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!