Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy sokkal...

Szerelmes vagyok egy sokkal idősebb férfibe. Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és Halálosan bele vagyok zúgva Mark Wahlberg-be. Eleinte úgy kezdődött, hogy hogy láttam a Ted-et. Akkor még semmi ilyesmi nem volt, de már akkor is arra gondoltam, hogy "milyen jó pasi". Nemrég láttam az izomagyakat és amikor láttam, hogy milyen izmos egyből belezavarodtam. Most már olyan szinten rá vagyok "kattanva", hogy perverz álmom is volt vele. Ez normális? Mert mégis csak eléggé idősebb nálam. Hallottam az apakomplexus-ról, de nem igazán tudom az milyen. Nekem apakomplexusom van? És ha igen, az nagyon gáz?

2014. márc. 25. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDDd Teljesen normális, nem kell aggódnod, sem számodra tisztázatlan idegenszavakat magadra aggatnod. Az érzés idővel elmúlik, addig meg csak fantáziálj róla nyugodtan. :D 20/f
2014. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tiniknél normális, idővel elmúlik, ne aggódj.
2014. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Csak furán éreztem magam emiatt. :D
2014. márc. 25. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell, hisz rengeteg kortársadban játszódnak le hasonló érzések, ahogy az idősebbek közül is sokan megéltek ilyet. Nem vagy lökött. :D
2014. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, jó tudni, hogy nem vagyok lökött. :DD megnyugodtam. :DD xd
2014. márc. 25. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:

no para, én nagyon régen Sharon Stone-ba voltam belezúgva

de az már télleg régen volt :D

2014. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az király..:) jó tudni, hogy nem vagyok egyedül. :D
2014. márc. 25. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!