Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy nálam 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hilcz Franciska kérdése:

Szerelmes lettem egy nálam 14 ével idösebb fiúba. Mit tegyek? Lehet köztünk valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerelmes lettem egy nálam idösebb fiúba és nagyon szeretem én 15 éves vagyok 29. Már elmontam neki, hogy mit érzek idánta és ő szerintem nem vette komolyan. Sok időt töltötünk már együtt és múltkor meg is csókolt. Most öt hónapra elment, s azóta alig veszéltünk mert neki nincs internetje. Most több mint 500 km van közöttünk. Minden meg áltozott mióta elment, mikor múltkor beszélgettünk az egész beszélgetés veszekedésböl állt, de utánna ö bocsánatot kért! Nagyon szeretem már 1,5 éve, s nem tudom sehogyan elfelejteni. Szerintetek lehet köztünk valami? Vagy csak szórakozik velem? Kérlek segítsetek! köszönöm előre is! egy szerelmes lány



2014. márc. 23. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik,keres fiatalabbat,vagy várj pár évet,18 felett azt csinálsz amit akarsz...
2014. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia. Szerintem egy ilyen pasi mar komolyabb kapcsolatra vagyik mint pl. Feleseg, csaladalapitas. A szuleid mit szolnak hozza?
2014. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 QueenRavenna ***** válasza:
24%
Megkerestelek a facen, és hát elég ronda vagy, szóval tuti nem lesz soha semmi köztetek a korkülönbség miatt is.
2014. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A szerelem nem kor év távolság kérdése, viszont azt meg kell értened, hogy kettőtök között generációs különbségek vannak, így még ha össze is jönnétek, 1 éven belül óriásit csalódnál.

Egy 15 éves lány még úgymond ,,tiszta", testileg lelkileg érzelmileg egyaránt. Ez vonzó bárki számára. Légy óvatos, barátnak megtarthatod. Jóval fiatalabb pasit keress, max. 22 illik hozzád!

2014. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyere össze velem!
2014. márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm minf azoknak akik felhasználható válaszokat írtak! :)
2014. márc. 23. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!