Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néhányan, főleg fiatalok...

Néhányan, főleg fiatalok hogyan bírják ki kint pulcsiban reggel 0 fokban?

Figyelt kérdés
Irigylem őket, mert nekem meg sál és vastag kabát kell, hogy ne fázzak. Ők nem fáznak? 18/F
2014. márc. 26. 07:38
 1/9 aculluca ***** válasza:
100%

ez szimplán ingerküszöb kérdése.de mondjuk ki nem f@sssa le hogy valami olyan idióta hogy 0 fokban pulcsiba megy a dolgára, ha van ruhád öltözz fel.


viccet félre téve. valószínűleg ők halhatatlanok.

2014. márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy. Ők is fáznak, mint te, csak nekik az a fontoabb, hogy mutogassák magukat. Ne irigyeld őket, ők azok, akik vesebetegek, izületi nyavalyások lesznek 35 éves korra, illetve meddővé válnak. Ez utóbbi miatt hála istennek, csak hadd hulljon a férgese.


Te pedig csak öltözz fel és azt irigyeld, aki tényleg irigylésre méltó, nem a hülyéket.

2014. márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van, aki fázósabb, van, aki kevésbé az. Én például 5-10 percig simán kibírom 1-2 fokban pulcsiban anélkül, hogy érezném, hogy fáznék. Más meg 10 fokban is fázik.

Nem vagyunk ugyanolyanok.

2014. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 10°C-ban már pólóban szoktam kint lenni, mert számomra úgy van jóidő :)

Sose voltam fázós :)

2014. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem pl. állandóan melegem van. Jövök-megyek, metrón beizzadok, mindenhol fűtenek, qrva meleg van.


Én azt nem értem, hogy létezhet olyan ember, aki 25 fokban még képes levegőt venni, mert nem az már pokolmeleg.

2014. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*nem helyett nekem
2014. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
reggel én is fázok, de délután meg már ciki bundás kabátban mászkálni. vannak átmeneti kabátok, én is azt hordok, reggel nem fázok annyira, délután meg nincs melegem benne.
2014. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem fázok.Amúgy reggel 5 fok volt,nem 0.
2014. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát van aki mondjuk inkább kibír reggel egy kis fázást amíg lemegy busz/vonat/? -ra, hogy 2 óra múlva ne kelljen cipelni a kabátot


én bicajjal szoktam lemenni állomásra, félúton már nem fázok, de ha beöltöznél félúton + fél-1 órán keresztül szét lennék izzadva, úgy fáznék inkább meg


és ha nem is a legkényelmesebben, de ki lehet bírni azt a reggeli 5 fokos nullát, nem olyan hideg az, meg kell szokni.


az is sokmindentől függ, hogy ki mennyire fázik, mennyire aludta ki magát, mennyire van hozzászokva, bírja alapból, talán a fittség is, vagy hogy ballábbal-e kelt. :D

2014. márc. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!