Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden este lefekvéskor azon...

Minden este lefekvéskor azon gondolkodom mi értelme van másnap reggel felkelni az ágyból de nehezen találok okot, számotokra miért érdemes felébredni?

Figyelt kérdés
segítséget kérnék hátha kicsit vidámabban kelnék tőle..:)
2013. nov. 1. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel mindig jót lehet dugni.
2013. nov. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó pont csak most nincs partnerem..:D
2013. nov. 1. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi értelme ágyban maradni?
2013. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi értelme. De ágyban maradni sincs több. Így felkelek és körülnézek. Hátha valami szembejön.
2013. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert elzsibbad a seggem a sok fekvéstől!
2013. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

már bocsi de ezzel az erővel azon is gondolkozhatnál minek lefeküdni minden este?

egyébként ha meg hullámvölgyben vagy nézz fel az égre! az mindig más... sosincs ugyanolyan felhő, vagy égbolt mint a többi nap... én sokat gyönyörködöm benne :) a színek és a formák olyan változatosak, néha olyan mint egy csodálatos festmény.. nekem sem fenékig tejfel az életem, de ezek a dolgok fantasztikusak, és boldog vagyok attól hogy láthatom őket!

van hogy csak kiállok a szakadó esőbe, jól szarrá ázni mert ez tesz boldoggá... nézem ahogy mindenki szalad rohan hogy meg ne ázzon én meg röhögök magamban hogy nem mindegy mennyire ázol szarrá :) találj valamit te is! és vegyél egy akváriumot - szép halakkal....:)

2013. nov. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne feledd, még ha nem is történik semmi, minden egyes reggel egy újabb remény a csodákra :)
2013. nov. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!