Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelenleg Mr. Busta a legjobb...

Jelenleg Mr. Busta a legjobb rapper?

Figyelt kérdés
Most ne azok írkáljanak, akik elfogultak hogy, nem mr.busta egy szar meg stb...mert sokan írják, mivel nem az ő kedvencük a legjobb. Szövegileg nagyon sokat fejlödött a szétkaplak nótája óta. Jelenleg ő a legjobb?

2014. márc. 26. 18:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Csak olyanok írhatnak, akik szerint ő a legjobb?
2014. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Egy Eminemhez képest barna és büdös ^^
2014. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Ki a pööcs az a Mr busta?
2014. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
Szia. Én semmihez nem vagyok elfogult. Igazábol,ezt a "Rap-ert" is csak a hugom révén ismerem.De szerintem egy hulladék. Aki a mai tini gyerekek agyát szipkázza az ocsmány szövegével. Nézz utána 50 cent stb. Ott is van szöveg ha magyarra fordítod,de mégsem ilyen durva. Ez nem szöveg. Ilyet a cigánytelepen lehet hallani a 7-8 kerületben. Jaq és szerintem ez nem volt elfogultság,tehát lepontozni ezért nem hiszem ,hogy tisztességes.
2014. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nem, nem csak olyanok írhatnak.

De ha jobban elolvastad volna, akkor levágtad volna, hogy az olyan "fanokat" akarom elkerülni akik kb ezeket írják: m.busta szar!!!!! killakikitt a király!!! és stb...


Hány számot hallottatok tőle? Szerintem a Soha, meg a tied a szívem jó lett.

2014. márc. 26. 18:24
 6/28 A kérdező kommentje:

JA! Bocsi azt még elfelejtetted a címbe írni, hogy: Magyar!

Tehát a kérdést úgy nézzétek hogy a magyar rapperek közt!

2014. márc. 26. 18:26
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem. És ezt úgy mondom hogy igazából szeretem a zenéit. Van bennük valami egyszerűség ami tetszik. De ismerjük be hogy pl:Siskához, Funktasztikushoz, Bomhoz vagy mondjuk Antalhoz képest gyenge szövege és flowja van. De még egy csomó másik rappert írhattam volna. Ő az egyik legfelkapottabb és legaktívabb rapper de attól még nem lesz a legjobb.
2014. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Na, egy ilyen választ vártam, normális, és meg van indokolva minden! Köszönöm szépen!:)
2014. márc. 26. 18:53
 9/28 anonim ***** válasza:
74%

szerintem olyan nincs hogy magyar rapp,inkább szutyoknak nevezném,amit a 15éves tökikbe próbálnak belenevelni,hogy a mr.b*zdmeg,meg az essel menő,meg vegyél darázsos pulóvert,mert akkor raj leszel.

összegezve szerintem ezek labdába sem rughatnak a valódi rapperek mellett lásd: Tupac,Biggie,Eminem,50cent,Dr.Dre,na meg a régi Snoop Dogg

2014. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Azok közül szerintem 50 cent egy nagy fos...

A többieket elismerem...de naggyából azok is arról szólnak, hogy ők mekkora királyok meg stb...csak ők drogoznak meg füveznek elég keményen, ráadásul a modoruk se normális, mert elég bunkók.


Arról meg nem az előadók tehetnek, hogy 10-12 évesek hallgatják őket. Ha pl Bustának utána nézel, azért több a felnőtt hallgatója mint a gyerek. Csak facebookon ezt nem lehet látni...de fellépésen igen.

2014. márc. 26. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!