Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon feltűnő egy mankóval...

Nagyon feltűnő egy mankóval közlekedő ember?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz egy műtétem, és addig is mankóval kell közlekednem. De nem akarom, hogy mindenhol mindenki engem nézzen :((( Szóval ti mennyire vesztek észre egy mankós embert? Vagy mit gondoltok, ha láttok egyet?

15/L


2014. márc. 27. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fog mindenki téged nézni. :)

Nekem nyáron egy hétig mankóval kellett munkába járnom (illetve igazából azt se szabadott volna, de ez most más kérdés), és senki nem bámult meg. Azért nem olyan extrém dolog egy mankó. :)

Viszont a buszon legalább volt ülőhelyem. :D

2014. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem fognak ezért megbámulni, bármelyikünk kerülhet ebbe a helyzetbe, sőt, sokan át is fogják adni az ülőhelyet Én legalábbis ezt tapasztalom, ha mankóval járó embert látok.

Jobbulást!

2014. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Feltűnő, mert nem gyakori. Viszont nem gondolok semmi különöset, ha látok valakit mankóval. Egyszerűen csak észreveszem.
2014. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :) Most kicsit megnyugodtam.
2014. márc. 27. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha gördeszkával közlekedik, akkor pl. nagyon feltűnő.
2014. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát, engem megnéztek...

3 évvel ezelőtt le kellett vágni a lábamat, és akkor hónapokig mankóztam.

2014. ápr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!