Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Tennap este 7 órakkor jött apukám egy "haverja", ha lehet ezt így mondani. Ez a "haverja" huszon valahány éves, én iszonyatosan utálom őt, egy időben nagyon nyomult rám, de már hozzám se mer szólni. Csendes ember. Azon kívül, hogy eljött, az a baj, hogy este negyed 11-kor ment el. Szerintetek ez normális? Én már olyankor megfürödve ágyba szoktam lenni. Mit gondoltok?

15/L



2014. márc. 24. 07:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne jöhetne apukádhoz ismerös este 7-kor? Meg 10 után elment, az nincs késön, felnötteknél teljesen normális.


Ha te elöbb akarsz lefeküdni, akkor elmégy, megmosdasz és ágyba mégy, neked nem kell megvárni, amíg apukád vendége elmegy.

2014. márc. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Negyed 11 nem késő még. Ha zavar téged, beszéld meg apukáddal, hogy máskor hamarabb jöjjön és menjen el. De szerintem nincs ezzel baj, főleg ha téged békénhagy a pasas.
2014. márc. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De igen is zavar, mert előtte kell elmennem fürdeni, és lefürödve előtte kell visszamennem a szobámba. És tudom, hogy azért jött hogy hátha-hátha kap esélyt, apuhoz jött, hogy "neve legyen a gyereknek". Az esélye nálam 0%.
2014. márc. 24. 09:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Normális. Mivel ő már egy felnőtt ember.
2014. márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem értelm, mi a probléma: felöltözve bemégy a fürdöszobába, megmosdasz, utána felöltözöl, bemégy a szobádba és becsukod az ajtót. Ott felveszed a pizsamádat (vagy amiben alszol) és kész.


A fürdéshez nem kell félmeztelen menni a fürdöbe és visszafelé is fel lehet utána venni valamit.


Az meg, hogy apukádhoz jön látogató, teljesen természetes, este 7-kor nincs késön, és egy felnött este 10-ig símán fenn van, föként ha vendége van.

2014. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg nem illik ilyenkor már vendégeskedni olyan helyen, ahol "gyerek" is van. Az egy dolog, hogy egy felnőtt fent van sokàig, de megint màs pofátlanul egy család nyakàn ülni, kényelmetlenséget okozva azoknak, akik szeretnének nyugodtan megfürödni, vacsoràzni, tévézni, aludni. Egy kamasz lánynak meg kifejezetten kellemetlen egy idegen felnőtt férfi előtt fürödni menni, még köntösben is.
2014. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

"Szerintem meg nem illik ilyenkor már vendégeskedni olyan helyen, ahol "gyerek" is van."



Egy 15(!!) éves lány már nem gyerek!!!


"Az egy dolog, hogy egy felnőtt fent van sokàig, de megint màs pofátlanul egy család nyakàn ülni, kényelmetlenséget okozva azoknak, akik szeretnének nyugodtan megfürödni, vacsoràzni, tévézni, aludni."


A "családnak" nincs ezzel gondja, csak a kérdezönek!


"Egy kamasz lánynak meg kifejezetten kellemetlen egy idegen felnőtt férfi előtt fürödni menni, még köntösben is."


A kamasz lány NE köntösben menjen, hanem a normális ruhájában, és abban is jönnön ki. (Amit ki akar cserélni aznap, az helyett vigyen magával frisset.)

Nem kell egyetlen pillanatra sem köntösben vagy nem teljesen felöltözötten mászkálnia más elött.



Mellesleg a látogató az apához jött és azért este 10-kor még nem igazán van olyan 15 éves, aki más aludni szokott!!! De ha a kérdezö netán mégis, akkor is minden prolbéma nélkül meg tudná oldani.

2014. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadók!

Közületek az egyedüli, aki át érezte a problémám, az a #6-os!

A többiek viszont nemérti a lényeget.........

Ez az ember nem csak engem zavar, hanem anyám is, tesóm is. Az rendbe van hogy elmegyek a fürdőbe, na de ha hajat mosok, hogy jövök vissza vizes hajjal meg felöltözve?? o.O

ráadásul teljesen előtte kell hogy elmenjek, és ha megjelenek, úgy bámul mint aki még nem látott embert. Mit olyan nehéz ezen felfogni?? o.O

#6-osnak köszönöm szépen.

2014. márc. 24. 12:38
 9/12 anonim ***** válasza:
magyarul rád van állva,és inkább ez zavar nem?
2014. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az egyik az az, hogy rám van állva, de tudja hogy van barátom,

a másik meg az, hogy ő az, aki ha eljön, este jön, és beül, de se eleje se hossza, alig beszél, ha megjelenek bámul mint aki még nem látott embert, és szeruntem nem kéne este beülnie. Ha napközben jönne, akkor még megis tudnám oldani, hogy lelépek valamerre, de este hová menjek??

2014. márc. 24. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!