Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért adhatta meg valaki a...

Miért adhatta meg valaki a mobilszámát, aki egyáltalán nem akart velem mobilon beszélni?

Figyelt kérdés

Valaki a szomszéd településről akivel Facebookon írogattam egy ideig. Megadta a mobilszámát, bár eleinte azt mondta tök felesleges, de aztán megadta. Viszont én nem akartam zavarni, gyakran van valami dolga és sose tudtam pontosan mikor elfoglalt, amikor fent volt Facebookon, párszor megkérdeztem, hogy most felhívhatom-e, mindig talált ki valami kifogást, és be is vallotta aztán, hogy nem akar velem mobilon beszélni.

De akkor miért adta meg, mi értelme volt megadnia?


2014. márc. 29. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán mert erőszakoskodtál.
2014. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eleinte szimpi voltál neki, de miután kicsit jobban megismert, rájött, hogy inkább nem akar veled barátkozni. Van ilyen.
2014. márc. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert időközben rájött hogy milyen kis besz*ri...


Egyébként a 3 lehetőség közül az a legvalószínűbb amit a második írt.

2014. márc. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!