Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed legszebb napja?

Mi volt életed legszebb napja?

Figyelt kérdés

2014. márc. 30. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Amikor megismerkedtem a mostani vőlegényemmel tőle 2 nap alatt több szeretett kaptam mint mástól évek alatt .
2014. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Amikor 20 évesen friss jogosítvánnyal ráültem a saját sportmotoromra.
2014. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

- az első randink a férjemmel

- az esküvőnk napja


talán eddig ezek voltak a "legszebbek", de annyi jó napunk volt már, hogy nehéz választani :)

2014. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg volt, de talán amikor elvesztettem a szüzességem. És nem pont azért, hanem az az egész nap olyan gyönyörű volt. Akkor, azon a napon éreztem magam a legfiatalabbnak, legszabadabbnak a világon. Egész nap lógattuk a lábunkat a vizibiciklin és cigizgettünk, gyönyörű idő volt, fülledt is egy kicsit, pénzem volt bőven, minden olyan jól alakult akkorra, a tanulmányi eredményem is király lett, sok mindenkivel kibékültem. Tehát a nap előtti fél év eseményei alakították ki azt, és annyira eufórikus volt.

2013. július 16. ;) Felejthetetlen.

18L

2014. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2011. karácsony előtti nap, dec 23. :)

Akkor már több, mint 1 éve együtt voltam a (mostani) párommal, de ez lett volna az első közös karácsonyunk, de a szülei kitaláltak, hogy abban az évben elutaznak külföldre rokonokhoz karácsonyra, így meghiúsult az első közös karácsony tervünk, ezért 1 nappal előrébb hoztuk a karácsonyt.

Reggel felkeltünk, elmentünk fát venni, hazaértünk, főztünk, díszítettünk, csomagoltunk. Összességében ez volt a kapcsolatunk egyik legtökéletesebb napja :)

Persze, millió ilyen napunk volt még ezen kívül, de ez valahogy különösen megmaradt az emlékeimben, hogy aznap mennyire boldog voltam :)

2014. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szülinapomra megkaptam a kutyámat,akire már évek óta vágytam.Ő legtökéletesebb kutya.


11 éves voltam amikor őt megkaptam.Azóta se történt velem semmi olyan amire azt mondhatnám az volt eddigi életemben a legszebb nap.


21/L

2014. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 manó1235 ***** válasza:
100%
amikor láttam a nővéremet az oltár előtt :) soha nem voltam még olyan büszke és boldog :)
2014. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem volt, várat magára.
2014. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nincs ilyen, volt sok szép nap, volt olyan, hogy akkor valamiért az tűnt a legszebbnek, azóta már más él elevenebben
2014. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor találkoztam a kedvenc együttesemmel, a Papa Roach-csal.
2014. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!