Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire zavarna titeket az,...

Mennyire zavarna titeket az, ha egy fényképezni szerető ember egy csomó képet mutogatna nektek, amikor írogattok egymással?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavarna. Mondjuk ennek az is az oka, hogy egyrészt én is szeretek fotózni, másrészt meg megszoktam, mert két fotós is van a családban. :)


Megértem, ha mást viszont mondjuk nem érdekel ez a téma.

2014. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon. Gyűlölöm, mikor valaki rákattan egy témára, legyen az fotózás. filmrendezés, ornitológia, akármi és elvárja tőlem is, hogy ugyanúgy lelkesedjek és nem veszi észre, hogy én csak udvariasságból hallgatom az ő lelkendezését, de azért nem kellene túlfeszítenie a húrt... néha egy-egy nagyon érdekes téma a hobbidból rendben van, de "csomó kép" az már nekem sok. És akkor mindre reagálni kell, jajdeszép, micsoda beállítás, hű, fantasztikus, ez a napfelkelte, ahogy a holdfény megtörik a hullámokon... :( Hát ne csináld gyakran, ha a másik fél nem érdeklődik a fotózás iránt. Ellenben vannak ilyen fórumok, keress egyet és ott minden nap kibontakozhatsz, a barátaidat meg nem untatod.
2014. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobban örülnék ha haverom ezt csinálná ahelyett hogy az "éneklését" mutogatja.
2014. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is fotózok hobbiból és van pár ismerősöm akik szintén.Én velük szoktam megosztani a fotóimat.

Ha van egy-egy érdekesebb fotóm akkor pedig kirakom az üzenőfalra és akinek tetszik lájkolja vagy ír alá aki nem az nem. Én nem szoktam senkire se ráerőltetni a fotóimat.


Másik hobbim a kutyázás,szeretek a kutyákról beszélni.Viszont ritkán hozom fel a témát,mivel tudom hogy másokat untatnák vele.Erre is nagyon jók a kutyás ismerősök,kutyás csoportok.Vannak csak olyan ismerőseim akikkel csak kutyákról,nevelésről,etetésről vagy kutyás sztorikról beszélünk jó részt.


A barátaimat és a haverjaimat nem szoktam untatni a hobbiaimmal,ha rákérdeznek akkor szívesen beszélek róla,de addig míg érzékelem a másik felet is érdekli a dolog.

Mondjuk barátaim tudják hogy a fotózás,kutyázás fontos nekem és időnként kérdezgetnek a témákban.

2014. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!