Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek sikerülni fog nekik?

Szerintetek sikerülni fog nekik?

Figyelt kérdés
Az osztályból van pár lány ,aki úgy akar élni ,hogy felszed egy gazdag pasit és azon fog függeni ,hogy ad nekik pézt vásárolni meg elveszi őket bizonyos helyekre pl.:kubába. Az egyik Bécsben ,akar egy ilyen gazdag pasit felszedni. Szerintetek sikerülni fog nekik? (Csak kiváncsiságbol kérdezem kiváncsi vagyok a véleménytekre ,mivel tudjátok az élet nem ilyen egyszerű).

2014. ápr. 2. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elég ügyesek, még sikerülhet is nekik. Viszont nem az a legnagyobb művészet, hogy felszednek egy ilyen pasit, hanem az, hogy meg is tudják hosszútávon tartani őt.
2014. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van akinek sikerül, van akinek nem.

Sokan élnek így, még ha nem is tervezik el így előre, de aztán így alakul.

Ehhez persze ilyen személyiség is kell. Nekem az önállóság a mániám, már gyerekként is önállóságra vágytam, és nem akartam a szülőktől függni.

Nekem az ilyen nő sose lesz igazán felnőtt. Ráadásul bármikor kidobhatja a pasi. És ha ez 40-50 éves korában történik meg, akkor már nem tud másikat szerezni :)

2014. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vagy őket fogják kihasználni...

a pasik nem h*lyék ;)

2014. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de tényleg kell hozzá tudni valamit, vagy baszott jól kinézni. Mert nem ők találták ezt ki egyedül, óriási a verseny! Bécs tele van gyönyörű kelet-európai nőkkel, albánok, románok, lengyelek, stb. több millióan akarnak pénzes pasit fogni, és annyi pénzes pasi sajna nincs, hogy mindenkinek jusson egy.
2014. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!