Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakit innen felveszek...

Ha valakit innen felveszek Facebookra ismerősnek, de csak ősrégi fényképek vannak meg régi bejegyzések, kamu profil lehet?

Figyelt kérdés
Szóval csak régebbi dolgok az adatlapján meg üzenőfalán, újabbak egyáltalán nincsenek.
2014. ápr. 5. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy kamu profil. Lehet, hogy már nem használja. Nekem is van ilyen ismerősöm.
2014. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az lehet kamu profil, ahol csak vadiúj, mai bejegyzések vannak.
2014. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csomó valós ismerősöm van, akinél csak régi bejegyzések vannak, nekem is ritkán kerülnek ki újak, plusz úgy van beállítva, hogy ne lássák mások a dolgaim, csak amit én engedélyezek nekik.


Szal ja, sokkal inkább kamu profil az, mikor valakinek csak új bejegyzései vannak.

2014. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a volt legjobb barátom profilja ilyen… mióta meghalt…
2014. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!