Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van a Budapest végállomás...

Mi van a Budapest végállomás című film három szereplőjével? (Adrienn, Balázs, Lacika) Tudtok róluk valamit?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek.

2014. ápr. 5. 18:05
 1/9 anonim válasza:
Én annyit tudok, hogy Lacika meghalt körülbelül 4-6 hónapja
2014. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akkor miért írja valaki kommentben a yt film alatt, hogy 2014. március 31-én találkozott a Lacikával és a Balázs meg az Adrienn meg sitten vannak:


"Tegnapi nap (március 31) találkoztam a Lacikával a Corvinnál.Jócskán megváltozott azóta külsőleg (hosszú haj összegumizva)

Amiket ő mesélt:

Most 36 éves és 14 éve él utcán ebből 7 éve tiszta. Munkanélküli és a városban tengődik. Édesanyjával másfél éve nem találkozott.

Elmondása szerint a Balázs és az Adrienn egy együttesen elkövetett rablás miatt börtönbüntetésüket töltik még jó pár évig...


Lehet nekem helytelen az ítélőképességem és a társadalom parazitái, de már bőven más mentalitás mint itt a filmen szóval én adtam neki pár forintot mert jólelkű gyereknek könyveltem el a beszélgetés alapján.

Ja és az orvostudomány szerintem tanulmányozhatná a szervezetét mert tud valamit, ha ennyit kibírt."

2014. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Maarszi válasza:
Én a múlt héten láttam a lányt a Mamutnál, terhesen cigarettázott. pff
2016. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már azóta azt is hallottam, hogy Adrienn és Balázs meghalt, olyat is, hogy csak Lacika halt meg. De hát gondolom ezek csak szóbeszédek, főleg, hogy az előző válaszoló is írta, hogy látta Adriennt.
2016. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
két év távlatából: Balázs és Adrienn él. Lacika meghalt. Adrienn ápolónőként dolgozik, Balázs pedig a televíziósoknak segít tanácsadóként. Tudomásom szerint most mindketten tiszták. Amúgy mindketten megtalálhatók A FB-on is. Lacika tüdőembóliában halt meg nem túladagolásban.
2018. jún. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kismis válasza:

Adrienn feltört, beszerzett egy sátrat.

Tolja a metát ezerrel de még húzza...Elvileg dolgozgat is idősek mellett.

2018. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 GYuGYu jól válasza:
Kár Lacikáért, ő volt a legértelmesebb a bandában.
2022. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TPI válasza:
Adrienn 2023 június 5.-én egy férfi társaságában Bp. XI. Allee Spar-ban vásárolt (főleg alkoholt :)). Ki volt varrva, kicsit lepukkant, alkatra, kinézetre nem sokat változott 2004 óta. Akivel volt, az nem szerepelt anno a filmben. A kasszánál ordibáltak kicsit egymással valamiről, aztán elsiettek.
2023. jún. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Adriennt és Balázst megtaláltam fb-n,de nem szeretném linkelni őket,mert sokan szeretik rugdosni a drogosokat. Már nincsenek együtt és rendezettebb életét folytatnak. Tehat mar reg nem az utcan nyomjak.Adrienn súlyos betegségből épülhetett fel a közelmúltban,van egy elettarsa,dolgozik stb. Rajta nagyon meglatszik a korabbi életmódja. Balázs viszont eléggé kipattintotta magát,legalábbis a fotói alapján. Lacikarol semmit sem tudok, sokan úgy tudják,hogy meghalt,de aztán később kiderult, hogy mégsem. O talán hajléktalan maradt, és nem rendezte úgy a sorait,ahogy a másik kettő. De ne legyen igazam.
2023. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!