Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segíthetek Neked valamiben?

Segíthetek Neked valamiben?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igen nekem :)

nemakarom elveszteni a fejem :(

2014. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi a baj?
2014. ápr. 5. 19:40
 3/11 anonim ***** válasza:
rajtam csak 3testőr tud segiteni mert fenyeget a férjem
2014. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:(

Nincs olyan férfi ismerősöd aki tudna Neked segíteni? A rendőrség (ha esetleg szóltál nekik) gondolom nem csinál semmit, de esetleg valamilyen szervezet tudna segítséget nyújtani. Tudom ez rajtad nem segít, de sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. :(

2014. ápr. 5. 20:56
 5/11 anonim ***** válasza:
:( nem tud senki, de lezárom ha belehalok is mert ez nem élet..
2014. ápr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kitartást kívánok mindenhez!
2014. ápr. 6. 09:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, adhatnál üzletvezetési, hirdetési tanácsokat! Szívesen venném!
2014. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aha... szerinted hogy lehet hatékonyan és gyorsan tanulni történélmet?
2014. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*történelmet
2014. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es válaszoló!

Sajnálom, de ilyen dolgokhoz nem igazán értek. De remélem valaki más igen, ha ezt esetleg olvassa:)


Törit szerintem úgy a legegyszerűbb tanulni, ha csinálsz magadnak egy vázlatot 1-1 témához, elég ha csak kulcsszavakat, neveket írsz fel. Vagy ha könyvből tanulod, esetleg "kidekorálhatod", húzd ki a neveket, fogalmakat, évszámokat. Én mikor vizsgákra készültem, csináltam magamnak ilyen cetliket, kiragasztottam, fürdőbe, konyhába, akárhová, és többször ránéztem 1 nap, úgy jobban megragadt. Illetve vannak fent a neten tök jó dokumentumfilmek, bár én inkább 20. százados filmeket ismerek, amik szintén segíthetnek hamarabb megjegyezni a dolgokat.:)

2014. ápr. 6. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!