Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha sirnek egyedul egy padon...

Ha sirnek egyedul egy padon akkor te odajonnel hozzam es megvigasztalnal? 18f

Figyelt kérdés
Tudom hogy onzon hangzik,onsajnaltatas... csak kivancsi voltam a reakciokra... persze nem ugy sirok hogy a takony kilog az orombol,hanem csak ugy hogy potyognak a konnyeim.. jah es nem vagyok meleg,nincs is bajom veluk,amugy egy ferfi is sirhat.. szerintem nem szegyen...

2014. ápr. 5. 23:52
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Persze azért nem úgy mint egy gyerek, de szerintem a Férfiaknak is joguk van az érzelmeknek a kimutatására, nem kell az egó miatt visszafogni magunkat, adjuk önmagunkat mindig ennyi.
2014. ápr. 10. 12:13
 22/35 anonim ***** válasza:

Én egyszer fiatalabb koromban (nő vagyok) jártam úgy, hogy a buszon mellém állt egy srác, aki onnantól kezdve folyamatosan nézett, aztán egyszer csak el kezdtek folyni a könnyei. Nem tudtam vele mit kezdeni, mert nagyon meglepődtem, és nagyon zavarban is voltam, mert le nem vette rólam a szemét. Arra is gondoltam, hogy talán valakire emlékeztetem, de nem tudtam szólni hozzá. Egyszerre volt megrázó, megható és ugyanakkor ijesztő is, mert egy kicsit tolakodónak éreztem ezt a leplezetlen érzelemnyilvánítást.

-------

Szerintem sem szégyen, miért ne sírhatna egy férfi, hisz neki is vannak érzelmei és könnycsatornái. Ez csak arról tanúskodik, hogy képes a mély érzésekre, és nem gyáva kimutatni azokat.


Én azért mégsem mennék oda hozzád, mert arra gondolnék, hogy biztos zavarna, ha kérdezősködnék, hisz lehet, hogy nagyon szeretnéd visszafojtani a könnyeidet, de nem megy, és talán szégyelled magad emiatt. Itt most megírtad, hogy szerinted nem szégyen, de ha valaki látna, az nem tudhatná, hogy milyen nevelést kaptál, és hogy állsz hozzá te magad a tényhez.

Ha engem árasztana el nyilvánosan egy ilyen érzelmi hullám, akkor én nem szeretném, hogy megszólítsanak, mert kívülállóként nevetséges lehet a másik számára a problémám, hisz nincs olyan felfokozott érzelmi állapotban, és nincs benne azokban a körülményekben, amikben én. Ha beszélnék róla, akkor inkább olyankor, ha már nincs rám akkora hatással a konkrét dolog, mert akkor megfogalmazni is könnyebb, és a baj sem tűnik akkorának, mint korábban, de akkor sem egy idegennek, hanem egy barátnak.

2014. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
számomra nem lenne nevetséges senki problémája
2014. máj. 11. 21:53
 24/35 anonim ***** válasza:

Persze, biztosan odamennék. :) Figyelek az emberekre, akár idegenek akár nem. :)


21/L

2014. máj. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Amúgy nem szokott velem ilyesmi előfordulni gyakran...

De bevallom hogy mégis mi történt... Az ex-barátnőm a sinekre akart kifeküdni... Ráadásúl úgy hogy ő szakított velem... Duplán sokkolt... Hirtelen a nagy szerelem után jött a szakítás és ez a dráma. Elsősorban azt nem értette senki hogy miért szakított velem... De már nem érdekel ezek után. Szerencsére másnap mindenketten jobban lettünk! :) De aznap amikor történt az eset, akkor sírtam a padon a rákóczy téren. És közben,telefonon írtam ki a kérdést eléggé összetört állapotban. Akkor egy ember ölelésére vágytam a legjobban. 2 Hónapja nem beszélünk még interneten se. De egyébként örülök mert teljesen normális élete van,nem depressziós és nincs semmi baja.

És remélem talál magának valakit aki majd megbecsüli és szereti! :) Csak nehéz volt hirtelen megemészteni amikor történt... Most igazán minden álmom egy normális barátnő... Én elfogadok bárkit bármilyen szépséghibával. Nem érdekelnek a felszínes tényezők, számomra az a fontos hogy szerethessek valakit. Legyen együttérző és őszinte. Akár annak is örülnék hogy itt írna valaki esetleg... És mondjuk megbeszélünk egy randit/találkozót. De álmodozás helyett természetesen azon vagyok hogy továbbra is csináljam a dolgomat. Tanuljak,edzek,dolgozzak,kariertépítsek,barátkozzak,stb...És majd jön egy lány akit szerethetek. Igazán egy szeretethiányos lánynak örülnék a legjobban, mert én nagyon szeretek szeretgetni és ölelgetni... :) De szerintem fel kéne hagyni az álmodozással,csak hátráltat a kötelességeimben. És bocsánat az offolásért.

2014. máj. 16. 07:49
 26/35 A kérdező kommentje:
És egyébként nem akartam senkinek megzavarni a nyugalmát ezzel a történettel!
2014. máj. 16. 07:51
 27/35 A kérdező kommentje:
Csak anonym oldal, és egy kicsit bátor lettem...
2014. máj. 16. 07:54
 28/35 A kérdező kommentje:
Mindketten"
2014. máj. 16. 08:00
 29/35 anonim ***** válasza:

én nem mennék oda nem ismerlek stb stb...nem rám tartozik :)

viszont mások lehet velem a következő történt egyszer:


Debrcenbe utaztam IC-vel ültem csendben (alapból kicsit lefelé görbül a szám szóval ha simán csak nézek sokszor azthiszik szomorú vagyok vagy valami bánt) és az egyik megállónál odajött hozzámm egy hapsi megveregette a válam és azt mondta: Ne lógasd az orrod lesz még jobb is...

Majd továbbment és leszállt én meg értetlenül néztem hogy WTF?! :D

2014. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Ha nem lett volna semmi gondom, nekem akkor is nagyon jól esett volna! :) Mert örülök hogy törődnek az emberek egymással. És értékeltem volna a jóindulatot. Megköszöntem volna és azt mondtam volna hogy nincs semmi bajom, de köszönöm! :)
2014. máj. 17. 01:45
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!